یکی از این بزرگمردان پهلوان و قهرمان خوب سیّدافشین مباشر هست که این روزها بیشتر از میادین مسابقات در میدان کمک به هم نوعان خود از سایر هم قطارانش پیشی گرفته

به راستی که در طول تاریخ آنچه موجب جاودانگیِ اَبَر مردان عالم گردیده نه جنگاوری و زور بازویشان بوده و نه جاه و مقام و سُلطه جویی و قدرت طَلبیِشان _ آنچه که از یک مَرد اَبَر مَردی جاودانه میسازد هَمدردیِ با اهل دَرد و ستیز و پیکار با ظالم و نامَرد است .

به گزارش پایگاه خبری آماج – این روزها در عصر معاصرمان هم شاهد مردانی این چنینی هستیم که امروزشان را ما با قلم خود مینگاریم و یقیناً فردا روز موّرخین هم یاد و خاطرشان را قلم خواهند زد .

یکی از این بزرگمردان پهلوان و قهرمان خوب و با ادب و با اصالت سرزمین پاک آریائیمان سیّدافشین مباشر هست که این روزها بیشتر از میادین مسابقات در میدان کمک به هم نوعان خود از سایر هم قطارانش پیشی گرفته و در مصاحبات اخیرش در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت که بالاترین دغدغه ام رفع و رجوع مشکلات مردم سرزمینم هست ولاغیر .

در سال جاری نه تنها شاهد موفّقیّت های چشم گیر وِی در عرصه ورزش که به برترین های آن ( ثبت ۲ رکورد ملی و جهانی در کتاب رکورد داران جهان در اردیبهشت ماه و آبان ماه و اخذ سرتیفیکیتی از کمپانی اسمارت نکسوس انگلستان تحت عنوان قویترین مرد جهان ) اشاره مینمائیم بوده ایم بلکه شاهد کارهای خیّرانه یِ وِی نظیر ( راه اندازی کمپین نیکوکاری ای تحت عنوان دست خالق برای یاری خلق . به راه انداختن چالش های مختلفی با هدف آزاد سازی زندانیان جرایم نقدی و حمایت از کودکان کار و بچّه های بی سرپرست و بد سرپرست و زنان بی سرپرست و بد سرپرست و رهایی بَخشیِ گرفتاران دام اعتیاد و … . برگزاری جشن ها و مراسمات مختلف برای اقشار گوناگون آسیب دیده و بی بضاعت و دردمند جامعه و توزیع بسته های ارزاق و معیشتی و فراهم نمودن شرایط تحصیل کودکان بی سرپرست و … ) نیز بوده ایم .

همین امر موجب گردیده که ما اصحاب رسانه هم همچون شما مردم خوب سرزمینمان به خلق و خوی پهلوانانه یِ این بزرگمرد علاقه مند گردیم و فعّالیّت های وی را رصد و دنبال نمائیم & در راستای کارهای خیّرانه شان با خبر گشتیم که در روز جمعه ۱۲ آذر ماه بمناسبت افتتاحیه مرکز نیکوکاری ای تحت عنوان الهیه در استان تهران ( به ریاست جهان پهلوان دکتر سیّدافشین مباشر ) و همچنین روز جهانی اُتیسم و حمایت از معلولین ذهنی و اُتیسمی و سندرومی به اتّفّاق موسسه خیریه عطف مهر مانی با حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) جشن با شکوهی را برگزار خواهند نمود .

همچنین در خصوص اهداف ورزشی و مسابقات در پیش رویشان از ایشان سوال پرسیدیم و اعلام نمودند که انشاءلله به یاری خداوند و با تکیه بر دعای خیر مردم سرزمینم در دِی ماه برای ثبت رکورد ششم خود ( رکوردی بی سابقه در طول تاریخ کتاب گینس ) به لطف برادر عزیزم استاد هادی رضایی ( رئیس کمیته ثبت رکورد کشور ) اقدام خواهم نمود و بار دیگر قلب نازنین مردم عزیز میهنم را شاد خواهم کرد .

در پایان این پهلوان دوست داشتنی راز موفّقیّت خود را توکل به خداوند و یاری جستن از اهل بیت(ع) و احترام به والدین و بزرگترها عنوان داشت و در پاسخ این سوال که بالاترین لذّت از دید وِی چیست در ۱ جمله اظهار داشت که بالاترین لذّت خدمت به خلق ا… و بالاترین عزّت نوکری مردم هست وَلاغیر .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =

دکمه بازگشت به بالا