گفت وگو با پسری مستعد در عرصه بازیگری و مدلینگ: امیر علی قمی اویلی

در گفت وگو با پسری مستعد در عرصه بازیگری و مدلینگ:


برای رسیدن به بازیگری و مدلینگ سخت تلاش می‌کنم
برای رسیدن به موفقیت در بازیگری و مدلینگ دوست دارم سخت تلاش کنم و با شرکت در کلاس‌های بازیگری هدفم این است که با علم و اصولی وارد این حوزه بشوم.
امیر علی قمی اویلی، در گفت وگو خبرنگار آماج گفت: امیر علی قمی اویلی هستم، پسری که در عرصه مدلینگ، بازیگری می‌خواهد فعالیت داشته باشد.
وی ادامه داد: علاقه زیادی به بازیگری، مدلینگ و تیزرهای تبلیغاتی دارم، متولد 86 هستم و کلاس های بازیگری را پیش استاد سیروس همتی گذراندم.
قمی اویلی افزود: خیلی زیاد فیلم و سریال نگاه می کنم و لازمه کار من این است که این کار را انجام بدهم و احساس می کنم با ورورد به این عرصه می توانم موفق ظاهر شوم.
وی سخت کوشی را لازمه موفقیت در عرصه بازیگری و مدلینگ دانست و اظهار داشت: برای رسیدن به موفقیت در بازیگری و مدلینگ دوست دارم سخت تلاش کنم و با شرکت در کلاس‌های بازیگری هدفم این است که با علم و اصولی وارد این حوزه بشوم.
این جوان نمونه تصریح کرد: در پایان تمام سعی ام را می کنم که به موفقیت برسم و مردم کشورم را شاد کنم و خیلی تشکرمی کنم از پدر و مادرم که همیشه حامی و یاور من بودند و تشکر ویژه از آقای علی نیرومند که در جهت استعداد یابی نوجوانان و جوانان قدم بر میدارند.
مراد قمی اویلی، پددر امیرعلی:
علاوه بر خود امیر علی من به عنوان یک پدر این استعداد را در وجود امیرعلی دیدم که می‌تواند در عرصه بازیگری و تبلیغات فعالیت داشته باشد و موفق ظاهر شود به همین خاطر برای استعداد امیرعلی وقت گذاشتم و سعی می‌کنم حمایت گر خوبی برای امیرعلی باشم تا به آنچه که علاقه دارد با مسیر درست به آن برسد.علاوه بر من ، یکسری از اطرافیان هم چنین استعدادی را در پسرم مشاهده کردند و به همین خاطر امیرعلی را در کلاس های بازیگری که در مورد کلاس هم تحقیق کرده بودیم ثبت نام کردیم. امیر علی پسر با استعداد و به شدت خونگرم و اهل معاشرت و خوشرو است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 14 =

دکمه بازگشت به بالا