میثم محمدی پرست سرنوشت تلخ را با اراده ای بزرگ شیرین کرد

میثم محمدی پرست سرنوشت تلخ را با اراده ای بزرگ شیرین کرد.

به گزارش خبرنگار آماج :  میثم محمدی پرست مدیر عامل شرکت بهساز صنعت صبا که از سال ۱۳۸۸ فعالیت رسمی خود را در این شرکت با موضوع اجرای پروژه های ساختمانی راه سازی و عمرانی آغاز نموده است

وی افزود در این مدت بیش از ۱۰ پروژه ملی و ۱۰۰ پروژه درون استانی به سر انجام رسانده است که حدود ۳۰۰ نفر مجموعا مشغول به کار بودند .
در سال ۱۳۹۱ به عنوان مدیر نمونه جوان کشور در سال‌های ۹۱ و ۹۲ به عنوان کار آفرین نمونه کشور نیز معرفی شده است این کارآفرین خلاق گفت : با توجه به عملکرد اینجانب در حوزه‌ استاندارد سازی نیز نشان عالی مشتری مداری نیز دریافت کرده ام .

متاسفانه در سال ۹۴ و ۹۵ در اجرای پروژه محوطه سازی پالایشگاه که کارفرما شرکت ف . ر . م مطالبات حقه او را که حدود۲۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰میلیارد ریال که تمام تلاش و سرمایه چند ساله وی بود را پرداخت نکردند که این موضوع باعث شد به شدت دچار مشکلات زیادی شود و بابت ضمانت و اسناد مالی و شکایت نیروهای کاری و پیمانکاهام روانه ندامتگاه رشت شد که پس مدتی رهایی یافت و مجدد اقدام به شروع فعالیت های خود کرد در این راستا با توجه به شرایط مالی و روحی که پیش آمده بود نیاز به حمایت هایی داشت که مردی خیر و بزرگ به نام حاج آقا پناهی یکی از بزرگ مردان کار آفرین و آزاده کشور باحمایتهایشان دست ایشان را گرفتند و خدا رو شکر الان از شرایط خوبی بر خوردار هست .

او ثابت کرد که حمایت از نخبگان حمایت از ایران است و اکنون با لطف خداوند بزرگ میثم محمدی پرست دوباره به کار شده است . محمدی پرست اضافه کرد من نیز بر اساس مسولیت اجتمایی خویش تعدادی از مددجویان جویای کار را در پروژه های عمرانی خود مشغول به کار کرده ام و امید دارم با حمایت های مسئولین مومن و لایق دولت سیزدهم مجدد بتوانم در این راستا کار آفرینی کرده و اشتغال زایی خود را گسترش دهم و عده ای نیز مشغول به کار گردند .

جا داره با توجه به اتفاقات پیش آمده برایم و حمایت های عزیزانی چون حاج آقا خیری ، آقای دکتر سروش دلیلیان و حاج آقا پناهی تشکر و قدردانی دانی ویژه ای داشته باشم که در این مدت اگر کمکهای ایشان نبود شرایطم معلوم نبود به کجا رسیده بود که الحمدلله رو به پیشرفت می باشد .

رسالت هر رسانه ای تکریم و قدردانی از این کارآفرینان خلاق و برجسته است که برای آبادی ایران همواره سختی ها را به جان می خرند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 18 =

دکمه بازگشت به بالا