قهرمان و پهلوان دکتر سیّدافشین مباشر اقدام به راه اندازی کمپین نیکوکاری ای تحت عنوان ( دست خالق برای یاری خلق ) نموده است

دکتر سیّدافشین مباشر
قهرمانی پهلوان مَسلَک

پهلوانی نیست سنگی یا گِلی برداشتن
پهلوانی یعنی دردی از دِلی برداشتن

پهلوان آن نیست که کارِ رُستمِ دستان کند
پهلوان آن است که دردی از دلی درمان کند

به گزارش خبرنگار آماج :
قهرمان و پهلوان خوب کشورمان در پی انتصاباتی که اخیراً از سوی کمیته امداد امام خمینی(ره) اخذ نموده اقدام به راه اندازی کمپین نیکوکاری ای تحت عنوان ( دست خالق برای یاری خلق ) به منظور کمک و یاری رسانی به تمامی اقشار آسیب دیده و نیازمند کشور عزیزمان نموده .

در گام نخستین این کمپین جهان پهلوان سیّدافشین مباشر و تیم همراهش برای آزادی یک محکوم اعدامی چالشی را برپا کردند که بحمدلله نتیجه این چالش اخذ رضایت از اولیای دَم و فراهم نمودن بخش کسریِ مالیِ دیه و جریمه نقدی بود

دکتر سیّدافشین مباشر گامِ بَعدیِ این کمپین را راه اندازی چالش نیکوکاری ای برای بحث مهیا نمودن شرایط تحصیل و رفع مایحتاج کودکان کار و بی سرپرست و بدسرپرست کشورمان عنوان داشت که در وَحله یِ نخست این امکان و شرایط را شخصاً برای ۱۰۰ کودک رقم زده و در وَحله یِ بعد دست طلب خیر و مساعدت و یاری را به سوی مردم عزیزمان گرفته و اظهار داشت که در هَفته یِ وحدت با اتّحاد و هم دلی و یکپارچگی انشاءلله دست به دست هم داده و برای غنچه های نا امید و آسیب دیده یِ باغ سرزمینمان باغبانی مهربان میگردیم و گُلدان های زیبا و بستر آرامش و آسایش خیال و خاطر را برایشان رقم خواهیم زد .

در ادامه در خصوص مباحث ورزشی وقتی خبرنگار آماج از ایشان جویا گردید که در حال حاضر با کدام فدراسیون های ورزشی در سطح داخلی و بین المللی مشغول به فعّالیّت و همکاری هستید ؟

در پاسخ اظهار داشت که به تازگی طی عقد قرارداد و تفاهم نامه ای بعنوان رئیس کلّ روابط بین الملل فدراسیون جهانی دفاع شخصی w.f.s.a.pa منصوب گردیدم و پایان فعّالیّت خود را با فدراسیون جیتسا بطور رسمی اعلام نمود .

همچنین در پاسخ به این سوال که آیا مسابقه ای را در پیش رو دارید ؟

اظهار داشت که همان گونه که مستحضر هستید در کارنامه ورزشی خودم به لطف خداوند تا کنون موفّق به ثبت ۴ رکورد جهانی گردیده ام و به امید خدا به زودیه زود با کمک و به لطف برادر عزیزم ( استاد هادی رضایی : ریاست کمیته ثبت رکورد کشور ) رکوردی متفاوت و بی سابقه را با پرچم مقدّس کشورمان به ثبت خواهم رساند و بار دیگر دِینِ خود را به وطن و هم وطنان عزیزم ادا خواهم نمود .

قهرمان خوش آتیه و خوش منشب کشور عزیزمان این نوید را به تمامی ورزشکاران رشته های مختلف ورزشی کشورمان داد که به زودی بستری را جهت ارتقاء بخشیدن به سطح مدارک ورزشی و مباحث مختلف آموزشی و … را به کمک مسئولین محترم فراهم خواهد نمود .

در پایان این گزارش خبری بعنوان کلام آخر تشکّر و مراتب سپاس خود را از اصحاب رسانه عنوان نموده و برای تمامی مردم کشور عزیزمان از درگاه خداوند سبحان طلب خیر و سلامتی نموده و ریشه کن شدن ویروس منحوس کرونا و بازگشت آسایش و آرامش را به زمین و برای زمینیان مسئلت داشت .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − سه =

دکمه بازگشت به بالا