حرف‌های جنجالی سرپرست استقلال درباره VAR

سرپرست استقلال گفت: VAR از نان شب هم برای فوتبال ایران واجب تر است و یک تصمیم اشتباه لطمات زیادی به تیم‌ها می‌زند.
به گزارش آماج و به نقل از منیبان ؛ بیژن طاهری در خصوص گلایه‌های فرهاد مجیدی در نشست خبری بعد از بازی با نساجی از وضعیت داوری و اینکه وی درخواست کرده بود VAR را به فوتبال ایران بیاورند گفت: ما همیشه نسبت به داوران احترام قائل هستیم و می‌دانیم آنها سعی می‌کنند بهترین قضاوت‌هایشان را داشته باشند اما صحنه‌ای که در بازی روز گذشته رخ داده برای همه سوال ایجاد کرده است.

وی افزود:چطور مشابه همان صحنه را برای تیم ملی پنالتی اعلام کردند اما در بازی ما با نساجی آن توپ پنالتی اعلام نشد؟ این 2 چه فرقی با هم دارند؟نه تنها در این بازی بلکه در بازی های قبل و حتی دیدارهای سال گذشته هم چنین اتفاقاتی برای استقلال رخ داده و این موضوع باعث نگرانی همه شده است.
سرپرست تیم استقلال تاکید کرد:VAR از نان شب هم برای فوتبال ایران واجب تر است و یک تصمیم اشتباه لطمات زیادی به تیم‌ها می‌زند به خصوص استقلال که در این هفته ها از داوری‌ها ضرر کرده است. مجیدی شب گذشته درست گفت،من هم می‌گویم جان مادرتان و جان بچه‌هایتان VAR را به فوتبال ایران بیاورید.
طاهری تاکید کرد: این سیستم نیاز فوتبال ایران است و با یک اشتباه سرنوشت یک تیم عوض می‌شود. سرمربی ما حرف بدی نزده و فقط خواستار این شده که اشتباهات داوران به حداقل برسد وگرنه او چیز زیادی نخواسته است.

وی در خصوص حضور تماشاگران در دیدار استقلال و نساجی و اینکه برخی باشگاه‌ها به این موضوع اعتراض کرده‌اند گفت: مگر ما گفتیم تماشاگران به ورزشگاه بیایند؟ ستاد کرونا اعلام کرد تماشاگران می‌توانند به ورزشگاه بروند و سازمان لیگ هم شرایطش را مهیا کرد. دلیل اینکه دیگر تیم‌ها گله مند شده‌اند را نمی‌دانم.

سرپرست تیم استقلال در خصوص اینکه سهیل مهدی مدعی شده تماشاگران پروتکل‌ها را رعایت نکردند گفت: به هر حال باید قبول کرد که دو تیم معمولی در فوتبال ایران بازی نداشتند و وقتی استقلال بازی دارد ورزشگاه پر می‌شود. نمی‌شود به تماشاگران گفت با فاصله تیم‌هایتان را تشویق کنید. ما دلمان می‌خواهد صدهزار نفر در ورزشگاه حضور داشته باشند و امیدوارم این اتفاق زودتر رخ بدهد و شرایط حضور کامل آنها فراهم شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =

دکمه بازگشت به بالا