تعظیم تمام قد بیمه دی به مقام شهید و ایثارگر (+فیلم)

یکی از جدی‌ترین چالش‌های انسان، بیماری است و درمان مهمترین راهکار برای مقابله با بیماری هاست.

به گزارش آماج به نقل از پول نیوز، اگرچه همه روزه شاهد بروز بیماری‌های متفاوتی هستیم که در قالب ویروس و میکروب به سلامت انسان‌ها هجوم می‌آورند، اما نکته مهم هزینه‌های درمان است. این هزینه‌ها از دارو تا عمل‌های جراحی، هزینه‌های سنگینی دارد که برای مردم عادی قابل تحمل نیست.

از آنجا که مردم هنگام بروز بیماری‌ها با چالش‌های جدی مالی رو به رو می‌شوند، بیمه‌ها به کمک مردم به ویژه حقوق بگیران آمده اند. مردم به ویژه آن‌هایی که از موهبت آینده نگری برخوردار هستند، قبل از بروز بیماری، به سراغ بیمه‌ها‌ می‌روند و با پرداخت مبالغ اندک، اقدام به خرید بیمه می‌کنند تا در صورت بروز هر مساله غیر قابل پیش بینی، دچار بحران ناتوانی در تامین هزینه‌های تحمیلی نشوند که مهمترین آن‌ها در بخش درمان است.

یکی از اقشاری که مورد توجه ویژه‌ای قرار می‌گیرند، خانواده شهدا و ایثارگران هستند. اگرچه خانواده شهدا و ایثارگران، در اقشار دیگر جامعه تعریف می‌شوند، اما به واسطه نقشی که در دفاع از آب و خاک و امنیت کشور داشته اند، جایگاه متفاوت و رفیعی را به خود اختصاص داده اند که همین امر باعث شده تا تشکیلات مستقلی با عنوان بنیاد شهید و امور ایثارگران تاسیس شود تا به امور این عزیران به صورت ویژه رسیدگی کند.

بیمه دی اعلام کرد که افتخار داریم طی مدت ۵ سال اخیر، ارائه دهنده‌ی خدمات درمان بیمه تکمیلی به خانواده‌ی محترم شهدا و ایثارگران هستیم و با توجه به رویکرد مشتری‌مداری که از جمله ارزش‌های سازمانی این شرکت به شمار می‌آید، از این پَس تمامی اسناد درمانی، به صورت مستمر در مدت زمان ۷۲ ساعت مورد ارزیابی قرار گرفته و خسارت آن، پرداخت‌ می‌شود.

بیمه دی تاکید کرد: در راستای ارائه‌ی هرچه بهتر و مطلوب‌تر خدمات درمانی به جامعه‌ی معزز ایثارگری، بخشی از مطالبات مراجع درمانی، شامل بیمارستان‌ها و داروخانه‌ها پرداخت شده و ادامه پرداخت‌ها به این مراجع نیز در دستور کار فوری قرار گرفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 15 =

دکمه بازگشت به بالا