مجمع عالی اصتناد در کنار شرکت های خصوصی

علیرضا سعیدی در کار از افراد فرخیده و با تجربه استفاده میکنند

به گزارش آماج، مهندس علیرضا سعیدی ,مدیران هلدینگ وابسته به کمیته امداد به خبرنگار ما گفت : شرکت خصوصی معدن فراور امداد زیرگروه مجمع کمیته امداد بوده که با در نظر گرفتن تمام الزامات سازمان صمت در بخش معادن سنگ‌ ساختمانی در محله های مختلف کار می کند.

مدیریت معدن فراور امداد ادامه داد: موفق شدیم ۱۵۰ هزار مترمربع سنگ به کمیته امداد استان های کل کشور تامین شده است، و برای به گردش درآوردن سرمایه کمیته امام خمینی (ره) در بخش معادن سنگ ساختمانی به صورت اصولی تامین نیاز می کنیم.
همچنین در طی پیروی از فرامین و دستورات مقام معظم رهبری ،که از خام فروشی پرهیز کنید ما هم به این وظیفه عمل کردیم.

سعیدی گفت : در طی فراخوان هایی که به کارخانجات اطراف معدن داده شده است که خود عامل اشتغال زایی در مبحث فرآوری سنگ و معدن کاری که اتفاق مهمی است میتواند در هر استان این مهم روی دهد و در حال حاضر حدود ۱۳۰ الی ۱۴۰ نفر پرسنل شاغل در کادر اداری و معدن کاری و افرادی هم به صورت پیمانکار نزدیک به ۶۰۰ تا ۷۰۰ نفر مشغول به کار هستند

وی به نحوه جذب کارکنان مجموعه اشاره کرد : فرایند جذب افراد برای ما استفاده و بهره گیری از فارغ التحصیلان رشته های مرتبط دانشگاه با کار مجموعه می باشد.
ما با دانشگاه های تهران ، محلات ، شاهرود و افرادی که در پروژه های پایان نامه در رشته های معدن بتوانند طرح های بدهند که از این باطله بهینه استفاده شود آماده همکار هستیم.

ما باید همانند کشورهای اروپایی که از باطله ها و حتی پودر حاصل تروتن (کربنات کلسیم) که مواد اولیه کارخانه است بهینه شود ، در حالی که متاسفانه در ایران از این تکنولوژی نتوانستیم استفاده کنیم و امیدوارم با بومی ساز کردن بتوانیم به این نقطه برسیم.

لازم به ذکر است : فعالیت مجمع عالی اصتناد، بر پایه ساختاری تخصصی و یکپارچه ارائه شده از سوی بنیان فناوران و ایده پردازان، جهت تعامل و هم افزایی هدفمند میان مسئولین بلند پایه، مدیران ارشد ملی، نمایندگان خانه ملت، روسای تشکلها، صاحبان بنگاه های خصوصی در مسیر ایجاد تحول بنیادین و توسعه ی اقتصاد ملی و همچنین بهبود وضعیت اشتغال و معیشت مردمی می باشد.

یاد آور می گردد واژه ی «اصتناد» برگرفته از حروف ابتدای کلمات «اقتصاد،صنعت،تجارت،نوآوری ، اشتغال و دانش محور» می باشد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 11 =

دکمه بازگشت به بالا