عرض اندام منطقه آزاد انزلی در نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی (+فیلم)

پنجمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران، سازمان منطقه آزاد انزلی همراه با سایر مناطق آزاد تجاری صنعتی کشور، در سالن مناطق آزاد واقع در غرفه ۳۸a به عرضه فرصت ها و ظرفیت‌های متنوع نخستین منطقه آزاد شمال کشور می پردازد که مهمترین آن ارائه بسته‌های پنجاه گانه طرح های سرمایه گذاری امکان سنجی شده می باشد.

به گزارش آماج به نقل از پول نیوز، در پنجمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران، سازمان منطقه آزاد انزلی همراه با سایر مناطق آزاد تجاری صنعتی کشور، در سالن مناطق آزاد واقع در غرفه ۳۸ a به عرضه فرصت‌ها و ظرفیت‌های متنوع نخستین منطقه آزاد شمال کشور می‌پردازد که مهمترین آن ارائه بسته‌های پنجاه گانه طرح‌های سرمایه گذاری امکان سنجی شده می‌باشد.

گفتنی است طرح‌های امکان سنجی شده در چهار محور اصلی، سرمایه گذاری در زمینه بندری، گردشگری، تولیدی-صنعتی و تفریحی-ورزشی است و علاوه بر این کتابچه‌های راهنمای سرمایه گذاری، بسته‌های تبلیغاتی-اطلاع رسانی، لوح فشرده چندرسانه‌ای چند زبانه مشتمل بر قانون و مقررات مناطق آزاد و …، بروشور‌ها و کاتالوگ‌های معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های مختلف سرمایه گذاری در نخستین منطقه آزاد شمال کشور به زبان‌های انگلیسی، روسی و فارسی ارائه می‌شوند.

از سوی دیگر بخش معرفی و نمایش هنر صنعت رشتی دوزی به عنوان یکی از مهمترین صنایع دستی استان در سطح بین المللی و سرمایه گذار پرورش دهنده گیاهان زینتی مکمل تنوع توانمندی‌های صادراتی منطقه آزاد انزلی در نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران را تشکیل می‌دهد.

لازم به ذکر است سرمایه گذاران عراقی، چینی، ترکمنستانی، جمهوری آذربایجان و عمانی بهمراه فعالین اقتصادی داخلی شرکت کننده و بازدید کننده بهمراه تعدادی از مدیران دولتی و مناطق آزاد در نخستین روز نمایشگاه در غرفه سازمان حضور پیدا کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =

دکمه بازگشت به بالا