راز پوست بی عیب و نقص زنان ژاپنی

راز زیبایی زنان کره ای و شرقی

 

داشتن زیبایی بی عیب و نقص چیزی است که زنان در سرتاسر دنیا در آرزوی داشتن آن هستند، یک اصل مهم برای زیبا بودن، پوست براق و روشن است که موجب ایجاد اعتماد به نفس می گردد در حقیقت، با مدرن شدن زندگی انسان، زنان بیشتر در معرض شرایط منفی که به پوست مرتبط است قرار می گیرند.

 

 

اگر شما در خیل عظیم زنان امروزی قرار دارید، قطعا برای داشتن زیبایی درونی و بیرونی اشتیاق دارید، این بدین معنی است که در کنار رشد دانسته هایتان، مایل هستید که از زیبایی دائمی نیز برخوردار باشید، زیرا زیبایی یکی از عواملی است که شما و سطح اعتماد به نفستان را نشان می دهد.

حتما شما هم مایلید بدانید که چطور زنان کره ای پوستی شفاف و بدون لک و جوش دارند. در این بخش نکات اصلی این اصل زیبایی و لطافت پوست آنها را خواهید خواند.

برای داشتن پوستی به صافی و زیبایی زنان کره ای و ژاپنی باید:

یک ماسک پارچه ای آماده کنید:

ماسک ورقه ای یا ماسک پارچه ای در کشور های آمریکایی چندان محبوب نیست، اما برای زنان کره ای یا ژاپنی به دلیل شرایط پوست آسیایی واقعا لازم است در واقع، استفاده از ماسک پیچیده نیست، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که فقط ماسک را بیرون بیاورید، آن را باز کنید و سپس روی صورت خود قرار دهید. ماسک پارچه ای شامل خاصیت ضد پیری و جدیدترین تکنولوژی مراقبت از پوست است.

بسیاری از متخصصان به شما توصیه میکنند از ماسک درمان لک تیره استفاده کنید، زیرا این ماسک دارای مقدار زیادی ویتامین C و عنصر برای نگهداری آب مورد نیاز پوست شما در تمام طول روز است. اما به یاد داشته باشید که در مورد استفاده از ماسک صورت به روال زیبایی فوق نگاهی بیاندازید تا بیشترین اثر را داشته باشد.

استفاده از نعناع ، به منظور کاهش لکه های پوستتان:

“برای مراقبت از پوست باید تغذیه مناسب باشد !” اگر قصد دارید بهترین اسرار مراقبت از پوست آسیایی را برای درمان لک های تیره ناشی از آکنه یا آفتاب سوختگی روی پوستتان را پیدا کنید، باید به روش طبیعی روی بیاورید.

مشخصات لک تیره، کبودی و شکل متورم است، پس این دلیل ایجاد عدم اعتماد به نفس در زنان نیز است. نگران نباشید زیرا درمان در اطراف شما وجود دارد. حتی نعنا، استفاده از نعنا برای بهبود وضعیت پوست و به ویژه در کشور های آسیایی جدید نیست ؛در این جا دستورالعمل استفاده از نعناع برای داشتن پوست شاداب وجود دار:

  • در ابتدا، باید برگ نعنا تازه را تهیه کنید، و آن ها را خرد کرده تا خمیر شوند.
  • سپس این ماسک را روی پوست صورت خود بمالید.
  • در حالی که 15 دقیقه منتظر هستید، میتوانید کاری انجام دهید.
  • پس از آن ، ماسک را با آب تمیز بشویید.

هر روز این دارو را استفاده کنید، نتیجه آن را واضح خواهید دید، اما مراقب باشید، اگر پوستتان کمی حساس است، باید قبل از مصرف آن را روی دستانتان آزمایش کنید.

استفاده از آب برنج برای تمیز کردن پوست:

با استفاده از این نوع آب برای تمیز کردن پوست، پوست سریع تر نرم می شود، به شرطی که از روال مناسب پیروی کنید. در ابتدا ، برای روش مناسب گرفتن آب برنج ، باید نصف پیمانه برنج ( یاسمن، قهوه ای، دانه کوتاه سفید، دانه بلند سفید ) و دو فنجان آب تهیه کنید.

حالا ، اجازه دهید برای به دست آوردن آب برنج مورد نظر اقدام کنیم، باید برنج خود را در یک فنجان آب بشویید، تا تمام خاک آن پاک شود. سپس، این مقدار از آب را در یک کاسه سر پوشیده همراه با آب قرار دهید. شما باید 10 تا 15 دقیقه برنج را بخیسانید.

آن را بگردانید یا برنج را کمی بمالید، تا زمانی که آب کدر شود. با انجام این کار، تمام عناصر مغذی مانند مواد معدنی و یا ویتامین های برنج به آب وارد شوند که باعث ایجاد یک محلول مغذی برای پوست شما می شود. تمام ! حالا شما آب برنج مورد نظر را دارید.

در مرحله دوم شما باید در مورد روش جوشاندن بدانید، زیرا شما می توانید آب برنج را با جوشاندن برنج نیز تهیه کنید. برای انجام این کار، باید برنج را با آب بیشتر از حد طبیعی بجوشانید. وقتی برنج شروع به پختن می کند، باید آب زیادی را بگیرید، یا هم چنین می توانید منتظر پخت برنج بمانید و از عصاره آن برای آب برنج استفاده کنید.

این نوع آب تا حدودی غلیظ شده، بنابراین نیاز به مخلوط کردن مقداری آب با آن برای تهیه آب کدر دارید. برای نگهداری، فقط باید آن را داخل یخچال نگه دارید و از آن برای تمام هفته استفاده کنید. به یاد داشته باشید قبل از پاکسازی پوست آن را تکان دهید.

شما باید از آب برنج به عنوان یک پاک کننده استفاده کنید، که بدین معنی است که شما باید آن را به آرامی روی پوست صورت خود ماساژ دهید تا از این طریق به پوستتان نفوذ کند.

ازبین بردن پف و کبودی زیر چشم ها با دانه های قهوه:

می تواند پف چشم ها را از بین ببرد. آیا شما از کبودی چشم هایتان نگران هستید و احساس رنج دارید؟!

قهوه در این باره می تواند بسیار کارآمد باشد و درمان کند. و در کل پوست شما را روشن تر می کند.

و حالا بیایید ببینیم که چگونه یک ماست صورت با استفاده از قهوه، تهیه کنیم:

مواد لازم برای ماسک قهوه :

  • یک دوم فنجان قهوه
  • یک دوم فنجان پودر کاکائو ارگانیک و بدون شکر
  • یک قاشق غذاخوری آب لیمو ترش
  • یک فنجان شیر شیرین نشده
  • یک قاشق غذاخوری عسل

ابتدا درون یک کاسه، قهوه را با پودر کاکائو مخلوط کنید. سپس شیر را به آن بیفزایید و هم بزنید تا یک مخلوط همگن بدست آید. برای اینکه مخلوط غلیظ تری بدست آید، باید شیر کمتری را اضافه نمایید. سپس، عسل و آبلیمو را نیز بیفزایید. اکنون ماسک شما آماده است.

این ماسک را روی پوست خود اعمال کنید و اجازه دهید تا خشک شود و بعد از 20 دقیقه،با آب معمولی بشویید. برای تاثیرگذاری بیشتر، باید 1الی2 دقیقه، به صورت دورانی روی پوست ماساژ دهید. برای قسمت ها و لکه های تیره دور چشم، باید قهوه را با شیر یا روغن زیتون ترکیب کنید و به آرامی روی آن ماساژ دهید.

ماسک چای سبز ماچا:

یک مرطوب کننده، تغذیه کننده و نرم کننده صورت است. آن را همیشه پیش خود نگهدارید، زیرا واقعا موثر است ،به خصوص در مورد پوست آسیایی ها.

طرز تهیه:

ابتدا، یک قاشق چای خوری پودر چای سبز ماچا و یک قاشق چای خوری عسل خام را با هم ترکیب کنید. و به این ترتیب، ماسک شما آماده است. آنرا روی پوست صورت و گردن خود اعمال کنید و به صورت دایره ای ماساژ دهید. در نهایت، بعد از 10 الی 15 دقیقه ، با آبی گرم و دستمال مرطوب شستشو دهید.

ماسک کدو حلوایی برای پوست:

شما به یک قاشق چای خوری کدو حلوایی تازه یا کنسرو شده، یک دوم قاشق چای خوری خاک رس، یک قاشق چای خوری عسل خام، و یک چهارم قاشق چای خوری پودر دارچین نیاز دارید.

تمام این عناصر را با هم ترکیب کنید.سپس این مخلوط را روی پوست خود اعمال کنید.

سپس بعد از 5 دقیقه با آب گرم و دستمال مطوب ماسک را از روی صورت خود پاک کنید.

ماسک سرکه برای پوستی زیباتر:

شما می توانید با استفاده از سرکه سیب ، یک تونر تهیه کنید. در واقع بوی بد آن هرگز یک مشکل بزرگ نیست. اگر می خواهید که پوستی سالم و بدون آکنه داشته باشید، روزانه این ماسک را روی صورت خود اعمال کنید.

تاثیر ماسک موز روی پوست:

خوب! موز فقط برای خوردن نیست درست است؛ بعنوان یکی از اسرار آسیایی ها برای داشتن و مراقبت از پوست خوب استفاده می شود. فقط نیاز دارید که موز را له کنید و روی پوست اعمال کنید و ماساژ دهید.

ماسک آلوئه ورا و لیمو پاک کننده طبیعی پوست:

این ماسک به عنوان یک پاک کننده طبیعی برای پوست آسیایی ها عمل میکند. در ابتدا، یک آلوئه ورا تازه با لکه های سفید و ساقه ضخیم فراهم کنید و بعد برگ آلوئه ورا را برش دهید و با دقت زیر آب بشویید.

برگ را فشار دهید و عصاره آن را داخل یک کاسه بریزید و بعد سه قطره آب لیمو به این ژل اضافه کنید. ماسک را بر روی صورت خود اعمال کنید و به آرامی ماساژ دهید و بعد از 15 تای 20 دقیقه با آب گرم بشویید.سپس پوست را با یک حوله خشک کنید و با یک مرطوب کننده پوستتان را هیدراته نگه دارید.

ماسک آلوئه ورا و عسل:

در ابتدا یک قاشق غذا خوری آلوئه ورا و یک قاشق غذا خوری عسل را درون یک کاسه مخلوط کنید تا زمانی که یک ترکیب همگن بدست آید .این ماسک را روی پوست خود اعمال کنیدو بعد از 20 دقیقه بشویید.و بعد از مرطوب کننده استفاده کنید.

ماسک آلوئه ورا شکر و شیر:

در ابتدا یک قاشق غذا خوری شکر و یک دوم قاشق غذا خوری شیر با هم ترکیب کنید تا زمانی که شکر کاملا حل شود، بعد دو قاشق غذا خوری آلوئه ورای تازه را به آن اضافه کنید. ماسک بدست آمده را بر روی صورت خود اعمال کنید و بعد از 20 دقیقه با آب گرم بشویید و در آخر از مرطوب کننده استفاده کنید.

زرد چوبه:

یک قاشق چای خوری زرد چوبه،و یک قاشق چای خوری عسل ارگانیک و یک قاشق چای خوری شیر یا ماست طبیعی را با هم ترکیب کنید.و قبل از استفاده از آن آرایش خود را پاک کنید. سپس روی صورت اعمال کنید و بعد از 15 الی 20 دقیقه با آب گرم بشویید. برای به دست آوردن نتایج بهتر این کار را چندین بار در هفته تکرار کنید.

ماست ساده:

ابتدا صورت خود را پاک کنید و مقداری ماست را روی آن اعمال کنید و بعد از 15 دقیقه، تا زمانی که خشک شود ابتدا با یک دستمال مرطوب و بعد با آب بشویید.

ماسک خیار تازه:

2 الی 3 عدد خیار، یک قاشق غذا خوری عسل و 2 قاشق غذا خوری آب نیاز دارید. در ابتدا میتوانید از یک مخلوط کن برای ترکیب این مواد استفاده کنید و سپس این ماسک را به صورت خود اعمال کنید و بعد از 10 الی 15 دقیقه با آب سرد شستشو دهید تا منافذ بسته شود.

نکته:اگر نمیتوانید مواد را با هم ترکیب کنید ابتدا خیار را در قطعات کوچک برش دهید و با عسل و دیگر مواد ترکیب کنید.

ماسک گوجه فرنگی برای تغذیه پوست:

حدود دو قاشق غذا خوری گوجه له شده، یک قاشق غذا خوری آرد و یک قاشق غذا خوری شیر نیاز دارید. سپس همه مواد را درون مخلوط کن ترکیب کنید، صورت خود را تمیز کنید و این ماسک را روی پوست خود اعمال کنید و بعد از 10 الی 15 دقیقه با آب سرد بشویید.

گوجه فرنگی برای درخشان شدن پوست استفاده میشود:

2 قاشق غذا خوری آب گوجه فرنگی را با 2 قاشق غذا خوری عسل ترکیب کنید و ماسک را به صورت مستقیم روی پوست خود اعمال کنید و بعد از 10 دقیقه با آب سرد بشویید.

گوجه فرنگی برای پوست های چرب استفاده میشود:

دو قاشق غذا خوری، آب خیار را با دو قاشق غذا خوری آب گوجه فرنگی را به خوبی ترکیب کنید. این ماسک را روی پوست چرب خود اعمال کنید و بعد از 10 دقیقه با آب معمولی بشویید.

ماسک عسل و سفیده تخم مرغ :

در این دستور العمل همه چیزی که برای انجام دادن نیاز دارید یک عدد سفیده تخم مرغ خام با یک قاشق عسل است .آنها را در یک مخلوط کن به خوبی ترکیب کنید. به آرامی روی پوست اعمال کنید و بعد با آب گرم بشویید. میتوانید از این ماسک شب ها قبل از رفتن به رخت خواب استفاده کنید.

استفاده از چند تکه یخ برای بستن منافذ باز و لاغر کردن صورت:

ماساژ تکه های یخ روی صورت میتواند پوست را محکم تر و حتی لاغر تر کند. در مورد این ،واقعیت کاملا مشخص نیست اما در واقع برای تحریک پوست شما به اندازه کافی خوب است. فقط قبل از اینکه از این درمان استفاده کنید،مطمئن شوید که یخ سمی و کثیف نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 8 =

دکمه بازگشت به بالا