دومین کنفرانس بین المللی اقتصاد و مدیریت کسب و کار

انجمن مدیریت کسب و کار ایران برگزار می کند

به گزارش خبرنگار آماج ، دومین کنفرانس بین المللی اقتصاد و مدیریت کسب و کار، 25 مردادماه 1402 در مرکز همایش های بین المللی جمهوری اسلامی ایران (سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی) به همت انجمن مدیریت کسب و کار ایران برگزار می شود.

دبیرکل انجمن مدیریت کسب و کار ایران، ضمن اعلام این خبر، افزود: ارائه مقالات تخصصی، سخنرانی های کلیدی داخلی و خارجی، کارگاه های تخصصی، انتخاب و معرفی چهره برجسته مدیریت کسب و کار سال کشور، انتخاب و معرفی کتاب سال مدیریت کسب و کار کشور، انتخاب پایان نامه های دانشجویی کارشناسی ارشد و دکتری سال کشور، اعطای جایزه ملی مدیریت کسب و کار سال کشور و همچنین نمایشگاه جانبی و نشست های تخصصی از دیگر برنامه های این رویداد معتبر علمی است.

نائب رئیس هیئت مدیره انجمن مدیریت کسب و کار ایران، ضمن اشاره به مشارکت بیش از دویست عضو هیئت علمی از حدود چهل دانشگاه داخلی و خارجی، از نمایه شدن مقالات این کنفرانس در پایگاه های معتبر علمی و همچنین انتشار مقاله های منتخب در نشریات معتبر علمی خبر داد.

محمدرضا انبیائی ابراز امیدواری کرد که با حضور و مشارکت سازمان ها و نهادهای مرتبط، امکان ارائه آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی در حوزه مدیریت کسب و کار در این رویداد فراهم شود.

علاقمندان به کسب اطلاع بیشتر و مشارکت در برگزاری و یا ثبت نام در کنفرانس، می توانند به وب سایت رسمی کنفرانس به آدرس: WWW.BMCONF.COM  مراجعه نموده و یا از طریق شماره تلفن 88577125 تماس حاصل نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا