تغییرات مدیریتی در شرکت ملی مس باعث امیدواری

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تحولات مدیریتی در مجموعه‌ها را باعث تحول دانست و گفت: تغییرات مدیریتی در شرکت ملی مس باعث امیدواری است.

به گزارش آماج به نقل از پول نیوز، محمدرضا پورابراهیمی با تاکید بر اینکه وقتی یک مجموعه با انتقاد‌های بسیاری رو به رو می‌شود، لازم است در مدیریت آن تجدید نظر شود گفت: خوشبختانه شاهد تغییرات مدیریتی در شرکت ملی مس هستیم که می‌تواند امیدوار کننده باشد.

وی با تاکید بر اینکه هنوز زود است در مورد مدیریت جدید و عملکرد آن در شرکت ملی مس اظهار نظر کنیم گفت: از آنجا که هنوز برنامه‌ای از تیم جدید ارایه نشده و اقدام عملی انجام نشده، نمی‌توان اظهار نظر صریح کرد.

نماینده کرمان در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه اگرچه شرکت ملی مس نیازمند تحول بود، اما هنوز در حوزه ماموریتها، اقدامات و مجموعه فعالیت‌های رو به آینده شرکت اطلاعی نداریم.

وی با تاکید بر اینکه برای امیدواری نسبت به آینده شرکت ملی مس، باید توانایی‌ها و عملکرد‌ها را بررسی کنیم و به جمع‌بندی برسیم گفت: از آنجا که انتقاد‌های بسیاری نسبت به عملکرد شرکت ملی مس مطرح بود، امیدوار هستیم تیم مدیریتی جدید بتواند بهتر از گذشته کار کند.

پورابراهیمی از احتمال قطع به یقین تغییرات در کادر مدیریتی شرکت ملی خبر داد و گفت رفتن تیم قدیم و آمدن تیم جدید باعث امیدواری و احتمال بروز مدیریت بهتر است.

وی با تاکید بر اینکه نمی‌توان در مورد آینده شرکت ملی مس اظهار نظر قطعی کرد گفت: اینکه در آینده چه اتفاقی در شرکت ملی مس می‌افتد، به دو عامل بستگی دارد. عامل اول برنامه‌هایی است که تیم جدید برای بهبود شرایط دارد و عامل دوم اجرا و نحوه اجرای برنامه هااست.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه هنوز برنامه‌ای ارایه نکرده‌اند و اقدام و اجرایی نیز شروع نشده گفت: اگرچه تحولات مدیریتی شرکت ملی مس را به فال نیک می‌گیریم، اما خوب بودن تحول و تغییرات مدیریتی به دو عامل بستگی دارد، اول اینکه برنامه خوب و جامعی ارائه شود که هنوز ارائه نشده و دوم اجرای دقیق و سریع آن است که آن نیز شروع نشده است.

وی با اشاره به ظرفیت‌های گسترده شرکت ملی در اقتصاد، اشتغال و رونق اقتصادی کشور گفت: باید صبر کنیم تا تیم جدید حرکت رو به جلو داشته باشد، عملکرد تیم جدید را ببینیم و سپس در مورد آن اظهار نظر کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =

دکمه بازگشت به بالا