به دنبال ستاره دار کردن کسب و کارهای خرد و کلان محلات هستیم

به گزارش آماج ،سعید شبانیان در حاشیه همایش جشن امام رضا که به همت مجمع خیرین راه فردا کوثر و با حضور سید محمد حسینی معاون رئیس جمهور در امور مجلس و سید محمود علوی نماینده تهران در مجلس خبرگان رهبری برگزار شد. 

سعید شبانیان در حاشیه همایش جشن امام رضا به همت مجمع خیرین راه فردا کوثر به تشریح بنیاد کارآفرینان گام دوم پرداخت و گفت: بنیاد کارآفرینان گام دوم همانطور که از نامش مشخص است در راستای منویات حضرت آقا در گام دوم انقلاب تشکیل شده است و هدف آن ایجاد نقشه راهی روشن مبتنی بر امید واقع بینلنه جوانان می باشد.

شبانیان افزود: ایجاد اولین پیشخوان خصوصی کشور از جمله اهداف مجموعه بوده است که در بیش از ۱۰۰ نقطه کشور در راستای توسعه اقتصاد و توانمند سازی محلات ایجاد شده است.

وی اشتغال زایی را مهم برشمرد و گفت: با توجه به تحلیل نظریه پردازان در جهان, موتور متحرک همه جانبه توسعه کشورها جوانان هستند و به طور یقین نیاز مهم, ایجاد اشتغال است و با توجه به فرمایشات حضرت آقا, هر جا رشد تولید ایجاد می شود و اشتغال در کنار آن است در واقع کارآفرینی تشکیل می شود.

مدیریت بنیاد کارآفرینان گام دوم خاتم تصریح کرد: ما در حال حاضر, کمیسیونی متشکل از اساتید دانشگاه ها, بنیاد نخبگان از حوزه علمیه و تلاشگران عرصه های مختلف را داریم که بیش از صد عضو حقیقی در راستای توسعه اقتصاد محلات فعال هستند.

وی ادامه داد: بنیاد کارآفرینان در حال حاضر بیش از پنجاه شعبه در سراسر کشور با عنوان دفاتر توسعه کسب وکار ایجاد کرده است.در حقیقت دفاتر توسعه محلی و توسعه اقتصاد برای هر مدیر با بیش از ده سفیر محلی وجوددارد که در حوزه مسئولیت اجتماعی قدم بر می دارند.

این کارآفرین جهادی کسب و کارهای خرد و کلان محلات را بسیار حائز اهمیت دانست و تاکید کرد: به دنبال این هستیم تمامی کسب و کارهای محله را ستاره دار کنیم و در حقیقت فقط نباید دنبال ستاره دار کردن هتل ها باشیم بلکه تمامی کسب و کارها اعم از خرد و کلان با توجه به نظر سنجی ها از طریق مشتریان ستاره دار کنیم تا توسعه اقتصاد محله را بتوانیم رقم بزنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد:خدا را شاکریم علی رغم سنگ اندازی هایی هم که وجود داشت اما بیش از ۱۰۰ نفر به طور مستقیم و ۱۰۰۰ نفر به طور غیر مستقیم اشتغال زایی کرده ایم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − دو =

دکمه بازگشت به بالا