به‌پرداخت بدنبال مطرح کردن ایده‌های جدید(+فیلم)

مدیرعامل شرکت به‌پرداخت ملت با اعلام اینکه حضور پر رنگ مردم را در نمایشگاه الکامپ پیش‌بینی می‌کردیم گفت: با توجه به ظرفیت نمایشگاه، به دنبال مطرح‌کردن ایده‌های جدیدی در این نمایشگاه بودیم.

به گزارش آماج به نقل از پول نیوز، محمدمهدی تقی‌پور در گفت و گو باخبرنگار خبرداری به تشریح نقش نمایشگاه‌ها در برقراری ارتباط و تعامل بین دستگاه‌ها پرداخت و گفت: بعد از چهار سال نمایشگاه الکامپ برگزار شد و خوشبختانه حضور مردم خیلی پرشور بود.

مدیرعامل شرکت به‌پرداخت ملت رویکرد اصلی شرکت در نمایشگاه را بحث نوآوری اعلام کرد و گفت: هدف جدی به پرداخت، پیداکردن شرکای جدید بود که این شرکای تجاری به ما کمک کنند سرویس‌هایی فراتر از سرویس‌های قدیمی که توسط شرکت به‌پرداخت ملت ارائه می‌شد، ارائه شود.

وی از ارایه یک سری نمونه‌های نرم‌افزاری درنمایشگاه خبر داد و گفت: این نمونه‌ها می‌تواند به خیلی از کسب‌وکار‌ها کمک کند. امیدواریم که در نمایشگاه هم بتوانیم شرکای جدید تجاری پیدا کنیم و با آن‌ها بتوانیم پرداخت‌یار‌ها و شرکت‌های فین‌تکی که در این حوزه هستند، خدمات جدیدی را در گستره‌ای مثل به‌پرداخت ملت ارائه کنیم.

تقی پور از وقایع صورت گرفته در نمایشگاه به عنوان شروع کار یاد کرد و گفت: ادامه نشست‌ها و دیدار‌های صورت گرفته در نمایشگاه می‌تواند خیلی مهم‌تر و حیاتی باشد.

وی نشست‌های برگزار شده را خیلی خوب توصیف کرد و گفت: باتوجه‌به اینکه برند بانک ملت آوازه بلندی دارد، اقبال به غرفه به پرداخت در نمایشگاه زیاد بود. جلسات خوبی در حوزه‌های مدیریتی و کارشناسی با شرکت‌های مختلف، بانک‌های بزرگ و شرکت‌های فعال در این حوزه با مشتریان فعلی و مشتریانی برگزار شد که امیدوارم در آینده بتوانیم با آن‌ها همکاری داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت به‌پرداخت ملت افزود: نکته مهم این است که این جلسات را بتوانیم بعد از این نمایشگاه پیگیری کنیم و به انتها برسانیم تا منجر به همکاری شود.

وی با اشاره به اینکه شرکت به پرداخت یکی از شرکت‌هایی است که در لایه B۲B سرویس می‌دهد گفت: یکی از رسالت‌های به پرداخت، توانمندسازی سایر شرکت‌ها و استارتاپ‌هایی است که در این حوزه فعالیت می‌کنند.

تقی پور از رویکرد متفاوت به پرداخت نسبت به شرکت‌های فین‌تک خبر داد و گفت: به دنبال این هستیم که شرکت‌های فین‌تک بیشتری را شناسایی کنیم و با آن‌ها همکاری داشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه حوزه فین‌تک یکی از حوزه‌هایی است که به‌شدت موضوع تولید در آن می‌تواند رقم بخورد گفت: سرویس‌های مختلفی از جمله بحث سرویس‌های بیمه و سرویس‌های مدیریت ثروت از جمله نوآوری‌هایی در این حوزه هستند که موجب می‌شود چرخ اقتصاد در این مدل بزرگ‌تر شود.

مدیرعامل شرکت به‌پرداخت ملت با تاکید بر اینکه در حوزه اقتصاد دیجیتال هنوز در ابتدای راه هستیم گفت: تمامی تلاش‌ها و تحرکات می‌تواند شروع کار برای توانمندسازی‌ها باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 8 =

دکمه بازگشت به بالا