بصیرت افزایی و پرورش جهاد روحیه دانش آموزی یکی از اهداف این کنگره است

اثربخشی و تربیت نسل مومن و انقلابی در قشر دانش آموزان بسیار مهم است و همانطور که گفته شد یکی از اهداف این کنگره در راستای پرورش جهاد و بصیرت افزایی و بصیرت افزایی دانش آموزان و قشر نوجوان و جوان است.

به گزارش آماج ، سرهنگ پاسدار حمید مرام فرمانده ناحیه شهید مطهری ، در گفت وگو با خبرنگار ما به برگزاری کنگره بزرگداشت شهدای پایتخت و یادواره محلی و منطقه ای اشاره کرد و گفت: قرار است کنگره بزرگداشت برای شهدای پایتخت تهران انجام شود و در ذیل اجرای این کنگره، یادواره محلی و منطقه ای در تهران برگزار شود.

فرمانده ناحیه شهید مطهری ادامه داد: منطقه هفت تهران بزرگ و ناحیه شهید مطهری قرار است یادواره شهدای منطقه ای خودش را در 31 خرداد ماه, راس ساعت پنج بعدازظهر در بوستان و تالار اندیشه با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس، مدافعین حرم، مدافعین امنیت و سلامت برگزار کند.

وی بصیرت افزایی و توجه به قشر دانش آموزان را مهم برشمرد و با بیان این مطلب افزود: یکی از اهدافی که در اجرای این یادواره داریم در کنار تکریم خانواده‌های شهدا، مبحث محتوای دانش آموزی است. تبیین و روشن گری و کار فکری و فرهنگی که شهداء در موضوعات بصیرتی انجام دادند در قشر فکری دانش آموزان در راستای بصیرت افزایی بسیار حائز اهمیت و در راستای این کنگره است.

مرام در پایان تصریح کرد: اثربخشی و تربیت نسل مومن و انقلابی در قشر دانش آموزان بسیار مهم است و همانطور که گفته شد یکی از اهداف این کنگره در راستای پرورش جهاد و بصیرت افزایی دانش آموزان و قشر نوجوان و جوان است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

دکمه بازگشت به بالا