با چترهمراه بیمه‌ پارسیان هر لحظه در کنار شماست(+فیلم)

هادی اویار حسین مدیرعامل بیمه پارسیان در حاشیه پانزدهمین نمایشگاه صنعت مالی (بورس، بانک، بیمه) به تشریح خدمت نوین بیمه پارسیان؛ نرم‌افزار چتر همراه پرداخت. نرم‌افزاری که هر آنچه بیمه‌گذار احتیاج دارد با چتر همراه برطرف خواهد شد.

به گزارش آماج به نقل از پول نیوز، صنعت بیمه به عنوان یک صنعت رقابتی شناخته می‌شود و شرکت‌های بیمه همواره سعیشان بر این است تا با ارائه خدمات نوین بیمه‌ای علاوه بر تسهیل ارائه خدمات جامعه را بیش از پیش با بیمه آشنا کنند. از همین رو هادی اویار حسین مدیرعامل بیمه پارسیان در حاشیه پانزدهمین نمایشگاه صنعت مالی (بورس، بانک، بیمه) به تشریح خدمت نوین بیمه پارسیان؛ نرم‌افزار چتر همراه پرداخت. نرم‌افزاری که هر آنچه بیمه‌گذار احتیاج دارد با چتر همراه برطرف خواهد شد.

هادی اویار حسین درباره چشم انداز بیمه پارسیان افزود: همه تلاش شرکت بیمه پارسیان در صنعت بیمه کشور این بوده که بتواند کار‌های تحولی انجام دهد در راستای ارائه خدمات سریع‌تر و تسهیل کارها. بر همین مبنا ما یک کمیته تحولات دیجیتالی ایجاد کردیم که فرایند‌هایی که در صنعت بیمه کشور در رشته‌های مختلف وجود دارد خصوصاً رشته‌هایی که با مردم سروکار دارد بتوانیم این رشته‌ها را هم سهل و آسان کنیم هم سرعت آن‌ها بالا ببریم.

ایشان همچنین درباره خدمت جدید بیمه پارسیان؛ چتر همراه خاطر نشان کرد: معمولاً نیاز است که مردم بیمه را به‌صورت کلی بشناسند، یکی از وظایف ما این است که بیمه را با مردم آشنا کنیم و فواید بیمه را بدانند. در واقع یک نرم‌افزاری هست به اسم چتر همراه؛ برنامه‌های هست که روی گوشی‌های هوشمند نصب می‌شود و هر فردی می‌تواند با خیلی از اطلاعات بیمه‌ای که لازم دارد آشنا شود و حتی بیمه‌نامه بخرد، مراکز بیمه‌ای را بشناسد، مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه پارسیان را بشناسد. تمام این تسهیلات را می‌تواند در موبایل خود داشته باشد و هر لحظه به بیمه نیاز داشته باشد می‌‎تواند به نرم‌افزار چتر همراه مراجعه کند و به اطلاعات کامل بیمه دسترسی داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا