بازدید وزیر ارتباطات از غرفه بهسازان فردا در الکامپ1402(+عکس)

عیسی زارع پور در حاشیه افتتاح نمایشگاه الکامپ (تجارت الکترونیک و کامپیوتر) از غرفه بهسازان فردا نیز یازدید کرد.

به گزارش آماج به نقل از پول نیوز، بانکداری نوین در سطح دنیا قدمت چندانی ندارد و آغاز دوره بانکداری نوین را می‌توان مقارن با استفاده از اولین خودپرداز دانست. اولین خودپرداز جهان در سال ۱۹۶۷ میلادی در لندن کار خود را آغاز کرد تا شروعی بر دوره‌ای نو در بانکداری باشد. ایران نیز اگر چه چهار سال پس از شروع به کار اولین خودپرداز جهان ۶ دستگاه وارد کرد، اما به خاطر عدم اگاهی و اطمینان مردم به این دستگاه‌ها از چرخه بانکداری در ایران کنار گذاشته شدند.

شروع بانکداری نوین در ایران ر می‌توان آغاز دهه هفتاد شمسی دانست زمانی که دستگاه‌های خودپرداز وارد بانکداری کشور شدند و تاسیس شرکت‌های فعال در حوزه فاوا مثل بهسازان ملت (بهسازان فردا) در سال ۱۳۷۳ شتاب‌دهنده روند بانکداری نوین در کشور شدند. شرکت بهسازان فردا از ابتدای تاسیس خود با فعالیت در حوزه‌های کاری متنوع مانند تامین خدمات و زیرساخت‌های بانکی و پرداخت، بومی سازی بومی سازی و توسعه سامانه‌های معتبر خارجی، معماری و توسعه پلتفرم‌های کسب و کار دیجیتال جایگاه خود را به عنوان یک از بازیگران مهم تجارت الکترونیک کشور تثبیت کرده است و تا کنون در نمایشگاه‌های مختلف به عرضه و معرفی محصولات خود پرداخته است.

یکی از نمایشگاه‌های تخصصی حوزه تجارت الکترونیک در کشور نمایشگاه الکامپ است و گروه شرکت بهسازان فردا به عنوان بازیگر اصلی این حوزه در این نمایشگاه شرکت کرده است. عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که برای افتتاح این نمایشگاه حاضر شده بود با بازدید از غرفه بهسازان فردا پرداخت، در جریان این بازدید احمد جعفری مدیرعامل بهسازان فردا به معرفی محصولات و سرویس‌های شرکت پرداخت و درباره آن‌ها توضیحاتی ارائه کرد.

گفتنی است غرفه گروه فن‌اوران هوشمند بهسازان فردا در سالن ۳۸ نمایشگاه قرار دارد.

بازدید وزیر ارتباطات از غرفه بهسازان فردا در الکامپ1402

بازدید وزیر ارتباطات از غرفه بهسازان فردا در الکامپ1402

بازدید وزیر ارتباطات از غرفه بهسازان فردا در الکامپ1402

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =

دکمه بازگشت به بالا