امروزه رسانه قدرت برتر را خط و مشی می دهد

امروزه جنگ رسانه ای قدرت طلبی را تا حدود بسیار زیادی نمایان می سازد و خط و مشی را مشخص می نماید

به گزارش آماج، شهرام حقیری در گفت وگو با خبرنگار ما گفت : امروزه مبحث رسانه مبحث بسیار مهم و تاثیر گذار در سطح داخلی و بین المللی است که تاثیر آن بسیار در پیشبرد اهداف و روند حاکمیتی مهم و حائز اهمیت است.

این کارشناس رسانه افزود : رسانه امروزه ابزاری برای پیشبرد اهداف دشمنان نظام شده است که متاسفانه در بخش های زیادی نفوذ هم داشته اند اما در مقابل رسانه های داخلی ما هم باید با ارائه برنامه درست و هدفمند به اهداف خود نائل آید.

حقیری به منویات مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: هوشمندی مقام معظم رهبری در مسائل گوناگون اقتصادی,سیاسی ,فرهنگی و اجتماعی و مسائل روز دنیا باید توسط رسانه ها به معرض نمایش گذاشته شود و این ابزاری است برای رسانه که می تواند هوشمند و هدف دار در مسیر تعالی و پیشرفت حرکت کند.
وی تاکید کرد: امروزه جنگ رسانه ای قدرت طلبی را تا حدود بسیار زیادی نمایان می سازد و خط و مشی را مشخص می نماید و باید جمهوری اسلامی هم به این مهم واقف باشد.

این کارشناس, تولید محتوا را امری مهم برشمرد و خاطرنشان کرد: یکی از نقاط مثبت هر رسانه ای ساخت و تولید محتوای اصولی و درست است.اگر تولید محتوا جذاب و هوشمندانه تهیه شود به جذب مخاطب حداکثری بسیار کمک رسان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

دکمه بازگشت به بالا