افزایش وام نهضت ملی مسکن به 700 میلیون تومان: رویایی که در انتظار تصویب است

به گزارش آماج، در تازه ترین اخبار حوزه مسکن، خبرهای امیدوارکننده ای از افزایش سقف وام نهضت ملی مسکن به گوش می رسد. این خبر در حالی منتشر می شود که مدیرعامل صندوق ملی مسکن، محمدرضا مهدیار اسماعیلی، از جذب 400 هزار میلیارد تومان (400 همت) منابع مالی در این طرح خبر داده است.

https://shishdong.com/blog/estate

جذب 400 همتی منابع مالی در نهضت ملی مسکن

اسماعیلی با اشاره به اینکه 234 همت از این مبلغ توسط مردم و 137 همت از طریق تسهیلات بانکی تأمین شده است، افزود: “مابقی مبلغ از محل صندوق ملی مسکن و سایر بخش های وزارت راه و شهرسازی تأمین شده است.”

وام 300 و 400 میلیونی برای دهک های پایین با افزایش تورمی

وی با بیان اینکه تاکنون 2 میلیون و 183 هزار نفر برای دریافت وام به بانک ها معرفی شده اند، اعلام کرد: “برای دهک های یک تا 4 وام قرض الحسنه ویژه 300 و 400 میلیون تومان پرداخت می شود که در سال جدید میزان تورم به این وام افزوده خواهد شد.”

پیشنهاد افزایش وام نهضت ملی مسکن به 700 میلیون تومان

اما خبر مهم و امیدوارکننده ای که اسماعیلی اعلام کرد، پیشنهاد افزایش وام نهضت ملی مسکن به 700 میلیون تومان است. وی با بیان اینکه رقم افزایش احتمالی وام بستگی به تصویب شورای عالی مسکن دارد، افزود: “امیدواریم با تصویب این پیشنهاد، گامی مهم در جهت خانه دار شدن مردم برداشته شود.”

در انتظار تصویب شورای عالی مسکن

در حال حاضر، همه نگاه ها به شورای عالی مسکن دوخته شده است تا ببینیم آیا این پیشنهاد مورد تصویب قرار می گیرد یا خیر. در صورت تصویب، این اقدام می تواند گامی مهم در جهت خانه دار شدن مردم و کاهش مشکلات مسکن در کشور باشد.

https://shishdong.com/blog/detail/Adreamhatawaitsapproval

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 3 =

دکمه بازگشت به بالا