ارایه توانمندی های بیمه آسیا در جمع رقبا(+فیلم)

بیمه یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین ابزارهای مدیریت ریسک در ایران و جهان است. کشور ما نیز سالهاست به اهمیت بیمه پی برده و چالشهای بزرگی در عرصه های گوناگون حقیقی و حقوقی با بیمه مدیریت شده است.

به گزارش آماج به نقل از پول نیوز، یکی از شـرکت‌های بیمه که نقش برجسته و سابقه دیرینه‌ای در خدمت رسانی به اشخاص حقیقی و حقوقی داشته، شرکت سهامی بیمه آسیاست. بیمه آسیا نخستین بار در تیرماه سال ۱۳۳۸ به منظور انجام انواع معاملات بیمه و عملیات بازرگانی تأسیس شد. در سال ۱۳۸۸ بر اساس سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی در زمره شرکت‌های مشمول واگذاری به بخش خصوصی قرار گرفت و بدین ترتیب به عنوان بزرگ‌ترین شـرکت بیمه خصوصی کشور به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد. این شـرکت رتبه اول تولید و سهم بازار را در میان شـرکت‌های بیمه خصوصی کشور دارا می‌باشد.

بیمه آسیا با ۲۶۰۰ نیروی انسانی متخصص، باتجربه و متعهد با سرمایه‌ای بیش از ۲۴ هزار میلیارد ریال و با بیش از شش دهه فعـالیت درعرصه صنعت بیمه، برای ششمین سال متوالی رتبه یک (سطح ۱) از نظر سطح توانگری مالی را در بین شرکت‌های بیمه کسب کرده و دومین شرکت بیمه در نگهداری ریسک و قبول اتکایی در کشور محسوب می‌شود.

شرکت بیمه آسیا در حال حاضر با بیش از ۹۹ شعبه و اداره پرداخت خسارت، ۱۰ سرپرستی، بیش از ۳۹۲۲ نماینده حقیقی و حقوقی جنرال و حدود ۱۷۰۰ نماینده بیمه عمر فعال، در اقصی نقاط کشور مشغول خدمت رسانی است.

اما پانزدهمین نمایشگاه صنعت مالی کشور (بورس، بانک، بیمه) فرصتی برای عرض اندام و ارایه توانمندی‌های شرکت‌هایی بود که حرفی برای گفتن داشتند و بیمه آسیا نیز با پشتوانه بیش از شش دهه خدمت رسانی در عرصه بیمه، با تمام توان در این نمایشگاه حاضر شد.

مدیران و مسوولان ارشد بیمه آسیا در روز‌های برگزاری این نمایشگاه حضور یافتند و به سوالات مراجعه کنندگان پاسخ دادند. همچنین نشست‌های بسیاری در غرفه بیمه آسیا برگزار شد و دستاورد‌های خوبی از دیدار‌ها بدست آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − یک =

دکمه بازگشت به بالا