گفتگو با آقای هادی گرجی نویسنده کتاب های مدیریت استراتژیک در منابع انسانی و شیوه های نوین مدیریت

گفتگو با آقای هادی گرجی نویسنده کتاب های مدیریت استراتژیک در منابع انسانی و شیوه های نوین مدیریت
منابع انسانی در دنیای کسب وکار امروز که مبتنی بر دانش است، به عنوان ارزشمند ترین دارایی سازمانی شناخته شده است.

به گزارش آماج :هر موضوع و مقوله ای که مورد تحقیق و بررسی قرار می گیرد، نیازمند آن است که مفاهیم موجود در آن مورد توجه قرار گیرد تا بتوان درک صحیحی از موضوع مورد بررسی بدست آورد. موضوع حاضر نیز مستثنی از این امر نبوده و لازم است مباحث کلی و نظری موجود در آن به بحث گذاشته شود.

وی خاطر نشان کرد:مسئله منابع انسانی در همه سازمان ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. سازمان های پروژه محور نیز به عنوان نوع جدیدی از سازماندهی، از این اهمیت مستثنی نیست. منابع انسانی در دنیای کسب وکار امروز که مبتنی بر دانش است، به عنوان ارزشمند ترین دارایی سازمانی شناخته شده است.

وی گفت :در صورتی که شما هم تشنه یاد گرفتن نکات عالی در مورد رهبری و مدیریت هستید، مطمئن باشید که مطالعه این مقاله می‌تواند به مثابه یک هدیه ارزشمند برای شما باشد و شما را با چند مورد از بهترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های ایران و جهان در زمینه مدیریت و رهبری آشنا کند.

وی در پایان اظهارداشت: یکی از کارهای مهمی که تأثیر به سزایی در مدیریت زمان دارد، یادداشت کارهای روزانه است. اولویت‌بندی کارها می‌تواند تأثیر به سزایی در جلوگیری از اتلاف وقت داشته باشد. همچنین نوشتن اهدافی که انسان در طول زندگی دارد باعث می‌شود که او سریع‌تر به هدف خود برسد.

جمله زیبا: کسانی که می‌خواهند به اهداف خود برسند حتماً باید آن‌ها را مکتوب نمایند.

لازم به ذکر است، کتاب های مدیریت استراتژیک در منابع انسانی و شیوه های نوین مدیریت توسط انتشارات آفتاب گیتی به مدیریت آقای اسدزاده به چاپ رسیده . کسانی که تمایل به خرید کتاب دارند می‌توانند به این سایت مراجعه فرمایند www.aftabegiti.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا