کتاب گویای شهید احمد کاظمی همزمان با سالگرد شهادت سردار کاظمی در ایران صدا منتشر شد

کتاب گویای شهید احمد کاظمی مشتمل بر مصاحبه با فرماندهان ارشد دفاع مقدس در ایرانصدا منتشر شد.
کتاب شهید احمد کاظمی که به کوشش سعید سرمدی تألیف شده است حاوی مجموعه ای از مقالات، مصاحبه ها و دیدگاه های فرماندهان دفاع مقدس درباره نقش سردار احمد کاظمی در تاریخ دفاع مقدس است و درباره تأثیر مدیریتی، فنی و عملیاتی این فرمانده خاطرات ناگفته ای را بازگو می کند. در این کتاب می توان نکات متنوعی را از زبان “محسن رضایی”، “غلامعلی رشید”، “مصطفی ایزدی”، “حسین علایی”، “محمد درودیان” و “حسن روحانی” شنید. چینش این مقالات در کنار متن سخنرانی ها، گفت وگوها و نقل خاطرات از سوی دوستان، نزدیکان و همرزمان این فرمانده شهید پاسدار، ارزش این اثر را دو چندان کرده است. همچنین نقش فرماندهی شهید احمد کاظمی در مباحثی از کتاب، مانند “پیروزی و ابتکارات راهبردی متعدد در عملیات ها”، “فرماندهی و مدیریت قوی در کردستان و قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع)” و “از بین بردن تمامی زمینه های فعالیت گروهک های ضد انقلاب در غرب” تشریح شده است.
این کتاب به همت مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس، به تهیه کنندگی اشرف السادات اشرف نژاد و جمعی از گویندگان پیشکسوت سازمان از جمله ابوالفضل شاه بهرامی، احمد لشینی، کرامت رودساز، امیر فرحان نیا، محسن بهرامی، مهدی نمینی مقدم و محمد شریفی مقدم به صورت گویا تهیه و تولید شده است.
ایران صدا کتاب گویای شهید احمد کاظمی را همزمان با سالگرد شهادت این سردار رشید اسلام به صورت رایگان برای استفاده مخاطبان خود بر روی پایگاه کتاب گویای خود منتشر نموده است.
علاقه‌مندان برای شنیدن این کتاب گویا می توانند اپلیکیشن تلفن همراه ایران صدا را برای سیستم عامل اندروید و IOS از نشانی IRANSEDA.IR به صورت رایگان دریافت کنند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + چهارده =

دکمه بازگشت به بالا