پنج کلاهبردار رمزارز معرفی شد

در گفت وگو با یک فعال اقتصادی در جمع خبرنگاران مطرح شد: پنج کلاهبردار رمزارز معرفی شد/ طمع راز باخت در ارز دیجیتال

به گزارش پایگاه خبری آماج : کلاهبرداران هم از فرصت های تطمیع فعالان بازار ارزهای مجازی وا نمانده و هر روز یک چالشی را ایجاد می کنند او گفت ما همه ی کلاهبرداران این بازار را می شناسیم اما متاسفانه ماسک بر صورت زده و با تطمیع و تبلیغات سعی بر فروش می کنند

محمد رضا اکبری از فعالان کسب و کار ارز دیجیتال در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: ارزهای دیجیتال که در دنیای امروز توانسته توجه بیش از سیصد میلیون انسان را به خود جلب کند فرصت بسیار مناسبی برای درآمدزایی شده است فعالان این رشته ی کسب و کار که اغلب از فارغ التحصیلان دانشگاهی می باشند سعی می کنند با روش های مختلفی از جمله تولید ، سرمایه گذاری و خرید و فروش به درآمدهای مورد نظر برسند.

اکبری در ادامه خاطرنشان کرد : در مورد بزرگی گردش مالی ارزهای مجازی اغراق شده و این در حالیست که گردش مالی این بازار به اندازه چند شرکت بزرگ در جهان می باشد و بر همین اساس در سیاست های کلان یک کشور برای تصمیم گیری قرار نمی گیرد.

این فعال اقتصادی افزود: شایعه پراکنی های افراد ویژه در این کسب و کار که موجب بالا و پایین رفتن اعتبار آن می شود توانسته سود ها و ضررهایی را به فعالان این بازار وارد کند اما از نگاه کارشناسی این بازار فرصت خرید و فروش نیست بلکه فرصت سرمایه گذاریست ، شما اگر ملک ، خودرو و یا هر وسیله ی دیگری را بخرید هر چند دقیقه یا ساعت قیمت آن را از بازار نمی گیرید اما در ارزهای دیجیتال بر عکس عمل می شود همه به دنبال صعود یا نزول ارزهای مجازی خود هستند و عکس العمل لحظه ای انجام می دهند و سعی بر خرید و فروش می کنند که البته خیلی مورد تایید بنده نیست . پنج سال حداقل زمان نگهداری سرمایه های خریداری شده است که متاسفانه اگر بدون آگاهی ارز انتخاب شود خیلی مورد تقلیل سرمایه و قطعا انتخاب آگاهانه باعث افزایش افزایش سرمایه می گردد.

وی اظهار داشت: کلاهبرداران هم از فرصت های تطمیع فعالان بازار ارزهای مجازی وا نمانده و هر روز یک چالشی را ایجاد می کنند او گفت ما همه ی کلاهبرداران این بازار را می شناسیم اما متاسفانه ماسک بر صورت زده و با تطمیع و تبلیغات سعی بر فروش می کنند.

اکبری گفت: کلاهبرداران این بازار تقریبا شناخته شده هستند اما هیچ کس اراده به معرفی و جلوگیری از فعالیت این گروه نمی کند و هر روزه شاهد کلاهبرداری های خاص در این بازار هستیم.

وی در پاسخ به امنیت در این بازار و خرید و فروش امن رمز ارز گفت : این یک تخصص است و شانس و اقبال و سرمایه شاید خیلی در این بازار موثر نباشد اما کلاهبرداران با پیشنهاد های ویژه و سود های بالا سعی در جذب می کنند.

این فعال اقتصادی که بعضا از شکست سرمایه گذاری دوستانش غصه می خورد گفت: روز گذشته یکی از دوستانم به بنده اطلاع داد که بیش از یازده میلیارد ضرر کرده و حال خوشی نداشت خیلی ها بدون علم وارد این بازار می شوند و از رمال و فالگیر و دعا نویس ها کمک میگیرند که آنها هم برایشان ساده است از اعتماد و عدم آموزش مردم سوء استفاده کرده و میلیاردها به جیب می زنند . باید رمز ارز پدر و مادر داشته باشد و باید بدانیم که پدر رمز ارز پروژه های آن ارز و مادرش اعتبار آن ارز در بازار است هر خریدی را به وسوسه های سود های ماهانه بالای ده درصد انجام ندهیم که یقینا طمع در بازار تله های کلاهبرداران است.

محمد رضا اکبری تاکید کرد: یقینا بازار ارز دیجیتال از بورس و بانک و بیمه پرسودتر خواهد بود اما واقعا با شناخت انجام شود این ارز مجازی چون مدیریت دولتی بر آن حکمفرما نیست به راحتی می تواند تحریم ها را شکسته و فرصت های جدیدی را برای ایران خلق کند.

اکبری ادامه داد: کسب درآمد از رمز ارز حرام نیست و همانند خرید در بورس ، ملک و خودرو فعالان بدنبال سود و ارزش افزوده هستند و یقینا چالشی را به همراه نخواهد داشت و البته باز تاکید می کنم که آموزش آموزش و آموزش و کسب تخصص در این بازار بسیار راهگشاست وی در پایان برای فعالان این بازار آرزوی سلامتی و موفقیت کرد و چشم انداز روشنی را برای این بازار آرزو کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 6 =

دکمه بازگشت به بالا