محمدی: بزرگترین اشتباه زندگی‌ام همکاری با دبیر بود/

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در المپیک ۲۰۲۰ توکیو نسبت به صحبت‌های رئیس این فدراسیون در سمینار رؤسای هیئت‌ها واکنش نشان داد.

به گزارش آماج و به نقل از تسنیم، در سمینار اخیر رؤسای هیئت‌های کشتی، علیرضا دبیر «ضمن انتقاد از مربیان بی‌سواد و همچنین هیئت‌های کم کار و غیرفعال» گفت: من از تمام تصمیماتم در فدراسیون دفاع می‌کنم جز دو تصمیمی که در خصوص ادامه همکاری با غلامرضا محمدی و انتخاب مجدد یک رئیس هیئت داشتم.

رئیس فدراسیون کشتی ضمن ابراز پشیمانی از این دو موضوع تاکید کرده بود که به سفارش اطرافیانش تا المپیک با غلامرضا محمدی کار کرده و گفت که «می‌دانسته تیم ملی با این مربی در المپیک نتیجه نمی‌گیرد». وی همچنین اعلام کرد که حسن یزدانی و امیرحسین زارع باید در المپیک طلا می‌گرفتند و محمدحسین محمدیان و رضا اطری هم روی سکو می‌رفتند.

در پی این اظهارات، غلامرضا محمدی که پیش از این نیز گفته بود علیرضا دبیر در امور فنی تیم ملی در المپیک دخالت می‌کرد، نسبت به صحبت‌های اخیر رئیس فدراسیون کشتی واکنش نشان داد.

محمدی در این باره به تسنیم گفت: بزرگترین اشتباه ورزشی من همکاری با علیرضا دبیر بود. اگر به گذشته و سه سال پیش برگردم قطعاً این کار را نمی‌کنم. خودم را به خاطر کاغذ رأیی که در مجمع انتخابات فدراسیون کشتی به صندوق انداختم، نمی‌بخشم.

وی ادامه داد: ای کاش ما کشتی را به خاطر خودش دوست داشته باشیم و تاریخ نشان می‌دهد چه کسانی به کشتی خدمت کرده‌اند. متأسفانه کشتی به ابزاری برای رسیدن به اهداف سیاسی و شخصی برخی افراد تبدیل شده است.

گزارش مازیار خویشوند سردبیر آماج

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

دکمه بازگشت به بالا