قهرمان و رکورد دار ملی کشورمان این بار رکوردی متفاوت را در کارنامه افتخاراتش به ثبت رساند

قهرمان و رکورد دار ملی کشورمان این بار رکوردی متفاوت را در کارنامه افتخاراتش به ثبت رساند

به گزارش خبرنگار آماج :

قهرمان ملی کشورمان سیّدافشین مباشر که چندی پیش ( اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ ) موفّق به ثبت چهارمین رکورد رسمی خود و وُرود پیدا کردن به کتاب رکورد داران ملی کشور عزیزمان گردیده بود این بار رِکوردِ مهربانی و هم دلی و دستگیری از قشر ضعیف و آسیب دیده جامعه را به ثبت رساند .

سیّدافشین مباشر با به راه اندازی کمپینی تحت عنوان ( دست خالق برای یاری خلق ) از تمامی قهرمانان و پهلوانان و ورزشکاران کشور عزیزمان برای یاری رسانی و مساعدت نمودن قشر مستضعف و آسیب پذیر و آسیب دیده جامعه دعوت بعمل آورد .

مُباشر که در کارنامه درخشانش در میان عناوین قهرمانی بیشمارش دارای ۴ عنوان ثبت رکورد جهانی میباشد به خبرنگار … اظهار داشت سعی بر آن دارد که پنجمین رکوردش ( بالاترین درصد کمک و خیر رسانی به اقشار محروم کشورمان باشد و به نیّت و مَدَد ۵ تَنِ آل عبا(ع) اینبار رکوردش را در کتاب رکُورد داران خداوند به ثبت برساند ) .

رکوردهای به ثبت رسیده سیّدافشین مباشر عبارتند از :

۱ . جا به جایی سنگین ترین تریلرهای جهان
۲ . به ثبت رساندن بزرگترین سایز دور بازو
۳ . شکستن ضخیم ترین چوب راش بر روی عضلات پشت بازوی ۲ دست
۴ . جا به جا کردن ۲۹۶۰۰ کیلوگرم وزنه در مدّت زمان ۱ ساعت در حرکت زیر بغل لَت سیم کش با وزنه انتخابی ۲۰۰ کیلوگرم در هر حرکت

در پایان بعنوان کلام آخر گرندمستر سیّدافشین مباشر اظهار داشت :

قهرمانی که از عملکرد و خُلق و خویِ پهلوانی بی نصیب باشد همچون واعِظِ بی عَمَل و زَنبورِ بی عَسَلی هست که تمامی تلاشش در پایان بی حَصَل است & با افتخار خود را سرباز وطن و خادم هم وطنانش عنوان داشت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =

دکمه بازگشت به بالا