عامل پخش صوت هنجارشکن بازار رضا (ع) بازداشت شد

روابط عمومی سپاه امام رضا (ع) استان خراسان رضوی در اطلاعیه اعلام کرده است که عامل پخش صوت حاوی محتوای سخیف و هنجارشکنانه علیه مسئولان نظام شامگاه 20 بهمن ماه سال جاری در بازار رضا (ع) مشهد که از عوامل گروهک پلید و جنایت کار منافقین است، دستگیر شد.

 

به گزارش آماج و به نقل از پرسون ، روابط عمومی سپاه امام رضا (ع) استان خراسان رضوی در این اطلاعیه اعلام کرده است؛ با اقدامات دقیق و پیچیده اطلاعاتی، فنی و عملیاتی پاسداران گمنام امام زمان سازمان اطلاعات سپاه امام رضا (ع) استان خراسان رضوی، عامل پخش صوت حاوی محتوای سخیف و هنجارشکنانه علیه مسئولان نظام شامگاه 20 بهمن ماه سال جاری در بازار رضا (ع) مشهد که از عوامل گروهک پلید و جنایت کار منافقین است، دستگیر شد.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: بنا بر مستندات کشف شده از محل اختفای نامبرده، این فرد در صدد انجام اقدامات ضد امنیتی و هنجارشکنانه دیگری نیز بوده که در تور اطلاعاتی پاسداران گمنام امام زمان سازمان اطلاعات سپاه امام رضا (ع) گرفتار آمده است.

بنابر اعلام روابط عمومی سپاه استان خراسان رضوی برادر فرد دستگیر شده از منافقین به هلاکت رسیده در عملیات مرصاد بوده است.

این اطلاعیه در پایان تاکید کرده است: پاسداران گمنام امام زمان در سازمان اطلاعات سپاه در تعامل و هم افزایی با سایر نهادهای اطلاعاتی و امنیتی کشور و همکاری و همراهی ملت ایران، با آمادگی کامل هر گونه اقدام ضد امنیتی و هنجار شکنی علیه ارزش‌های انقلابی و ملی را رصد و قاطعانه با آن برخورد می‌کند.

منبع: تسنیم

گزارش مازیار خویشوند سردبیر آماج

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 13 =

دکمه بازگشت به بالا