طرح‌های پژوهشی «سلامت روان دانشجویان علوم پزشکی» گرنت می گیرند

فراخوان اعطای گرنت به طرح‌های پژوهشی در حیطه «سلامت روان دانشجویان علوم پزشکی» در مرکز پژوهش های علمی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران منتشر شد.

به نقل از آماج، مرکز رشد استعدادهای درخشان دانشگاه علوم پزشکی تهران برای اولین بار امکان اعطای گرنت به طرح‌های پژوهشی برگزیده در حیطه «سلامت روان دانشجویان علوم پزشکی» را به همت واحد پزشکی مرکز پژوهش‌های علمی دانشجویان فراهم کرده است.

پژوهشگران می‌توانند چکیده طرح‌های خود را با اولویت‌ها و ایده‌های خودکشی (self-harm)، تاب‌آوری (Resilience)، فرسودگی شغلی (Burn out)، اختلالات خلقی، اختلالات اضطرابی، اختلالات شخصیتی، سوء مصرف مواد و سایر حیطه‌های مرتبط ارسال کنند.

همچنین اولویت ها و ایده های مرتبط با دلایل عدم مراجعه دانشجویان علوم‌پزشکی به مراکز سلامت روان، بررسی تاثیر کارگاه‌ها و برنامه‌های بهداشت روان بر سلامت روان دانشجویان در مقاطع مختلف و تاثیر مشکلات رزیدنت‌ها بر سلامت روان آنها از دیگر موضوعات این فراخوان است.

پژوهشگران برای استفاده از این امتیاز باید چکیده طرح خود را حداکثر تا تاریخ ۲۶ خردادماه از طریق لینک اعلام شده ثبت کنند و در صورت برگزیده‌شدن طرح، پروپوزال کامل طرح باید ظرف مدت ‌حداکثر یک‌ ماه در سامانه پژوهشیار ثبت شود.

همچنین دانشجویان علاقه‌مند به شرکت در طرح‌های پژوهشی می‌توانند از طریق این فرم نسبت به ارسال سوابق و رزومه خود اقدام کنند.

تمامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران می‌توانند طرح‌ها و یا درخواست مشارکت خود را برای بررسی در شورای پژوهشی مرکز پژوهش‌های علمی دانشجویان ثبت کنند تا پس از پذیرش برای تکمیل طرح خود به اساتید مربوطه معرفی شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + یک =

دکمه بازگشت به بالا