حمله عجیب یک پرسپولیسی به عزیزی خادم

سرمربی اسبق تیم ملی گفت: از ابتدا گفته بودم عزیزی خادم گزینه مناسبی نیست و اگر من حق رای داشتم قطعا علی کریمی را برای ریاست فدراسیون فوتبال انتخاب می‌کردم.

عزیزی خادم را نمی شناسم؛ رای من علی کریمی است

به گزارش آماج و به نقل از صدآنلاین : در آستانه نشست مهم و حساس هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال فرصتی دست داد با محمد مایلی کهن همکلام شویم و نظرات او را درباره این موضوع مهم جویا شویم که ماحصل آن را می خوانید:

*برای اظهارنظر در مورد تحرکاتی که این روزها شاهد آن هستیم، باید در جریان امور باشیم تا بتوانیم قضاوت درستی داشته باشیم. در حال‌حاضر ملاک و معیار برای قضاوت، نتایج تیم ملی است. وقتی تیم‌ملی نتیجه گرفته طبعا نمی‌توان انتقادی را متوجه فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی کرد. وقتی تیم ملی با بردهای پی‌درپی به جام‌جهانی صعود کرده و نتایج لازم کسب‌شده، راه برای انتقاد بسته‌شده.

*من از مخالفان سرسخت اسکوچیچ بودم و اعتقاد داشتم او کارنامه‌ای در حد و اندازه تیم ملی فوتبال ایران ندارد ولی وقتی می‌بینم او با همان بازیکنانی که در اختیار ویلموتوس بود توانسته نتیجه بگیرد دیگر جایی برای استیضاح باقی نمی ماند.
*آقای عزیزی خادم را از نمی شناسم و از نزدیک ندیده بودم تا اینکه در این دیدار منتخب ۹۸ و منتخب سرخابی‌ها با ایشان سلام و احوالپرسی داشتم. از ابتدا گفته بودم عزیزی خادم گزینه مناسبی نیست و اگر من حق رای داشتم قطعا علی کریمی را برای ریاست فدراسیون فوتبال انتخاب می‌کردم. اما این‌که اعضای هیأت‌رئیسه فدراسیون فوتبال صراحتاً از ارتباطات مبهم رییس فدراسیون فوتبال سخن می‌گویند باید به فکر فرو رفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + 18 =

دکمه بازگشت به بالا