جراحی خطرناکترین و عجیب زیبایی روی تخم چشم

“رودریگو آلوز” مردی که رکورد دار بیشترین جراحی پلاستیک است به سراغ خطرناکترین جراحی زیبایی می رود ، تخم چشمان این باربی زنده زیر تیغ خواهند رفت.
به نقل از آماج ؛ ​مردی که به عنوان رکورددار بیشترین جراحی زیبایی و آرزوی تبدیل شدن به عروسک کن مشهور است تصمیم گرفت جراحی خطرناکی انجام دهد ، جراحی زیبایی که می تواند منجربه کور شدن او شود.

“رودریگو آلوز” 33 ساله که تا کنون 397.000 یورو برای انجام 150 جراحی پلاستیک و زیبایی صرف کرده است برای انجام یکی از خطرناک ترین جراحی های زیبایی به هند سفر کرده است.
جراحی خطرناک روی تخم چشمان این مرد جوانی برزیلی ساکن لندن دوباره نظرها را به سمت او جلب کرد. رودریگو از یک پزشک متخصص خواسته است تا رنگ چشمان او را به طوسی یخی تغییر دهد. جراح برای انجام این جراحی تغییر رنگ چشم بایستی حدود 2.8میلیمتر از کره چشم را بشکافد تا عنبیه مصنوعی را با هدف تغییر رنگ نصب کند. این جراحی عجیب و غریب و البته ترسناک و پرخطر هفته ی آینده انجام خواهد شد.
رکورددار بیشترین جراحی پلاستیک زمانی که برای خرید لباس به هند سفر کرده بود با این جراح ملاقات کرد و تصمیم خود را گرفت.جراحی تغییر رنگ چشم در بریتانیا غیرقانونی است به همین دلیل رودریجو در هند این جراحی پرخطر را انجام خواهد داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + ده =

دکمه بازگشت به بالا