تلاش زن ۵۰ ساله برای زیبایی با مرگش تمام شد!

ماجرای زنی استرالیایی که دوساعت زیر دستگاه سولاریوم (برنزه کننده) فوت کرده بود، در فضای مجازی خبرساز شد.

به نقل از آماج – خانمی در استرالیا هنگام بازدید از یک سالن زیبایی ، جسد زنی را که دو ساعت در دستگاه سولاریوم (برنزه کننده) جا مانده بود را کشف کرد. این زن پس از مراجعه به سالن زیبایی گفت: “این خانم حدود پنجاه سال سن داشت و من هر چه او را صدا کردم جوابی نداد، به همین دلیل به مدیریت سالن اطلاع دادم و آن‌ها پس از مشاهده او متوجه شدند که این خانم زیر دستگاه سولاریوم فوت کرده است.” همچنین او ادامه داد: “با آمبولانس تماس گرفتیم اما آن‌ها هم موفق به نجات بانوی پنجاه ساله نشدند.”

پلیس در بیانیه‌ای به صراحت اعلام کرد که هیچ سوظن مجرمانه‌ای در این حادثه وجود ندارد زیرا تمام اشکال به دستگاه این سالن آرایشی برمی‌گردد. چرا که دستگاه سولاریوم در حین انجام کار دچار مشکل فنی شده و منجر به مرگ این زن شده است.

برنامه SunSmart با حمایت مالی شورای سرطان در ویکتوریا، ایالت ویکتوریا، گفت: “در هیچ سولاریوم مصنوعی ایمنی وجود ندارد. ” در سال ۲۰۰۸، بیش از ۲۸۱ مورد سرطان پوست و ۴۳ مورد مرگ ناشی از تخت‌های سولاریوم مصنوعی وجود دارد. این نوع برنزه شدن سالانه تقریبا ۳ میلیون دلار برای سیستم بهداشتی کشور هزینه دارد. متخصصان پوست نیز اعلام کردند:”استفاده از سولاریوم خطر ابتلا به سرطان پوست را افزایش می‌دهد و از افرادی که قبلا جلسه‌های برنزه شدن را گذرانده اند باید به پژشک مراجعه کنند.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − هفت =

دکمه بازگشت به بالا