تصمیم جنجالی باشگاه برای دو پرسپولیسی

دو بازیکن پرسپولیس از تبلیغ در اینستاگرام ممنوع شدند.
به گزارش آماج و به نقل از  منیبان ؛ کمیته اخلاق به باشگاه پرسپولیس نامه ای ارسال و در آن اعلام کرد سیدجلال حسینی، سعید آقایی و امید عالیشاه باید روز شنبه ۸ آبان در کمیته اخلاق حاضر شوند تا در خصوص برخی مسائل توضیحاتی دهند! مثل همیشه کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال هیچ توضیحی در خصوص دلیل احضار این ۳ بازیکن پرسپولیس نداد تا بازار شایعات داغ تر از همیشه شود! هر کسی چیزی گفت اما در نهایت مشخص شد ماجرا ساده تر از این حرف‌ها بوده است.

دست اندرکاران باشگاه پرسپولیس با روابط عمومی و ارکان قضایی فدراسیون فوتبال تماس گرفت اما به جایی نرسید! درهمین ارتباط شنیدیم به باشگاه پرسپولیس فقط در مورد احضار سعید آقایی گفته شده که مربوط به سال گذشته است. ظاهرا پارسال سعید آقایی مصاحبه ای علیه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و احکام صادره از سوی این کمیته انجام داده و برهمین اساس این بازیکن به کمیته اخلاق احضار شد!
آقایی که پیش‌تر در سپاهان توپ می‌زد و برای سه فصل لباس طلایی پوشان را برتن کرده بود به پرسپولیس آمد و در بازی جنجالی دو تیم در اصفهان یکی از عاملان درگیری‌های پس از بازی دو تیم در تونل ورزشگاه نقش جهان شناخته شد. پس از آن بازی، کمیته اخلاق به سرعت جرایم بسیار سنگینی را برای بازیکنانی که خاطی شناخته شدند در نظر گرفت و آقایی هم که از این حکم شوکه شده بود اظهارات تندی را به زبان آورد و حتی جریمه‌اش را با جریمه مالی قتل مقایسه کرد!
او معتقد بود قصد دارند جریمه ویلموتس را از جریمه بازیکنان در بیاورند و در این باره گفته بود: ما فقط به هم پریدیم و شما هزار بار هم نگاه کنید که نه فحشی داده شد و نه درگیری فیزیکی داشتیم. جو به شکلی شد که وقتی از تونل وارد راهرو شدیم بحث شد اما اینطور نبود که اتفاق بدی رقم بخورد. قبول دارم زشت بود اما بد نبود. چرا باید ٧۵ میلیون جریمه شوم؟ چرا جریمه‌هایی که در قانون ۴-٣ میلیون بوده الان باید ٧۵ میلیون شود؟ از بیرون فکر می‌کنند پول آقای ویلموتس را ما باید بدهیم که اینطور جریمه کرده‌اند. البته یک میلیارد جریمه کردند و فکر کنم چندین بار دیگر باید اینطور جریمه کنند تا مشکل حل شود! حکم عادلانه‌ای نبود.

آقایی اما به این جملات بسنده نکرد و در جنجالی‌ترین بخش صحبت‌هایش عنوان کرده بود: به خدا ما پول اضافه نداریم و چرا باید اینطور جریمه کنند. به خدا این رای عادلانه نیست. همین ۴-٣ ماه قبل کسی بزن بزن می‌کرد نهایت ۱۰ میلیون جریمه کردند اما الان! قشنگ می‌زدی صورت طرف را پایین میاوردی هم ٧۵ میلیون نمی‌شد. دیه کامل ٣٠٠ و خرده‌ای میلیون است و مگر ما چه کردیم؟ فکر کنم خدای ناکرده دست یکی آن وسط افتاد و قطع شد که اینقدر جریمه کردند.

احضار سید جلال حسینی و امید عالیشاه به خاطر استوری‌های تبلیغاتی برای خرید آپارتمان در کشور امارات و شهر دُبی بوده است! گویا این دو بازیکن تخلفی انجام نداده و صرفا به خاطر تبلیغ آپارتمان در امارات از سوی کمیته اخلاق احضار شده اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × سه =

دکمه بازگشت به بالا