تجلیل فدراسیون اسکواش از مسئولین هیئت جنوب شرق تهران

(تجلیل فدارسیون اسکواش از مسئولین هیئت جنوب شرق تهران)

با حضور دکتر سلیمانی و محمد آران از مسئولین هیئت اسکواش جنوب شرق تهران تجلیل شد.

به گزارش پایگاه خبری آماج : به پاس عملکرد موفق هیئت اسکواش جنوب شرق تهران در حوزه های فرهنگی،جهادی، آموزشی و ورزشی با حضور دکتر مسعود سلیمانی (رئیس فدراسیون اسکواش) و محمد آران (رئیس هیئت اسکواش استان تهران) از حسین شیرازی مقدم (رئیس هیئت) ، ساناز پورزارع (نائب رئیس بانوان هیئت) امیر صارمی(دبیر هیئت) ، دکتر ایمان قربانی ، علی اسدی، مهندس علیرضا زینی وند ، مهندس سید مجید میرهاشمی و علی اسعدی راد (اعضای هیأت رئیسه هیئت) با اهدای لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.

همچنین محمد آران رئیس هیئت استان تهران با تشکر از فعالیت های هیئت اسکواش جنوب شرق، اقدامات صورت گرفته را سازنده عنوان داشت و گفت: به منظور توسعه ورزش از هیئت ها حمایت خواهیم داشت و برنامه های اجرا شده در سطح استان نیز نوید بخش گسترش رشته های اسکواش ، پدل و راکتبال است.

وی افزود: بنای هیئت استان با تعامل با سازمان ها و ارگان ها بوده و در راستای ساخت و تجهیز مجموعه های اسکواش و پدل تاکنون اقدامات خوبی صورت گرفته است.

دکتر مسعود سلیمانی رئیس فدراسیون اسکواش با قدردانی از اتفاقات خوب در هیئت جنوب شرق تهران، برنامه های اجرایی این هیئت را مورد تقدیر قرار داد و گفت فدراسیون از گسترش اسکواش و پدل حمایت خواهد کرد و خرسندیم هیئت جنوب شرق با کادری قوی در این حوزه با قدرت مشغول به فعالیت می باشد.

حسین شیرازی مقدم رئیس هیئت اسکواش جنوب شرق نیز ضمن تشکر از حمایت های صورت گرفته هیئت استان تهران، گزارشی از فعالیت های اسکواش جنوب شرق را به صورت مختصر بیان نمود و همچنین گزارش مکتوب اقدامات هیئت اسکواش جنوب شرق تهران را تقدیم ریاست محترم فدراسیون کرد.

همچنین مسئولین هیئت اسکواش جنوب شرق نیز نقطه نظرات خود را بیان و از حمایت های هیئت استان تشکر کردند.

در پایان نیز با حضور دکتر سلیمانی رئیس فدراسیون کشورمان از تلاش های ارزنده رئیس ،نائب رئیس بانوان ، دبیر و اعضای هیأت رئیسه هیئت اسکواش جنوب شرق تهران با اهدای لوح تقدیر قدردانی بعمل آمد.

گزارش مازیار خویشوند سردبیر آماج

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =

دکمه بازگشت به بالا