برگزاری مراسم تولد شهید والا مقام و مدافع حرم سجاد زبرجدی

برگزاری مراسم تولد شهید والا مقام و مدافع حرم سجاد زبرجدی با همکاری موسسه بین المللی سفیران صلح

به گزارش پایگاه خبری آماج : مراسم تولد شهید مدافع حرم همزمان با سالروزپیروزی انقلاب اسلامی و ایام ا… دهه فجر انقلاب اسلامی و تولد ایشان بر مراز مطهر آن شهید بزرگوار توسط موسسه بین المللی سفیران صلح برگزار شد.

نوزدهم بهمن ماه ۱۴۰۰ با حضور جمعی از بزرگان و خانواده های معظم شهدا و برخی دوستداران شهدا و انقلاب مراسم تولد شهید سجاد زبرجدی در قطعه ۵۰ بهشت زهرا(س)برگزار شد.

در این مراسم آقای ابراهیم صنوبر ملقب به پدر صلح ایران و‌مدیر عامل موسسه بین المللی سفیران صلح اذعان داشتند با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) و ستاد دیه استان تهران به مناسبت تولد این شهید والا مقام سه زندانی مالی آزاد شدند و به آغوش خانواده هایشان بازگشتند. ایشان در ادامه گفتند به فرموده مقام معظم رهبری زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست و پیرو فرمایش رهبر عزیزمان جهت زنده نگه داشتن یاد این شهدا قصد داریم که تعداد بیشتری زندانی آزاد کرده و فرهنگ شهادت و ایثار و از خود گذشتگی و مسیر آزادگی شهدا و شهادت را ادامه دهیم.

در این مراسم تعدادی از مسئولین کشوری و لشگری وتنی چند از عزیزانی که به شهید والا مقام سجاد زبرجدی ارادت داشتند حضوربهم رسانیدند وبعد از مدیحه سرایی تعدادی از میهمانان سخنرانی نمودند.

موسسه بين المللي سفيران صلح چند سالي است كه با هدف برقراري و فراگير نمودن فرهنگ صلح و دوستي بين ملل و تامين و تحكيم فرهنگ احترام به جايگاه والاي انسان به فعاليت پرداخته است. تلاش در راستاي بسترسازي در زمينه ايجاد جامعه اي سرشار از امنيت و آرامش و دوستي كه يكي از آرمان هاي مقدس ملل است، تبليغ و تشويق در راستاي ترويج اعمال انسان دوستانه حركتي نيكو و پسنديده است كه قطعاً با برنامه ريزي كارشناسانه و با در نظر گرفتن همه ابعاد منجيات و مهلكات مسير حركت انسان، هر چه بهتر و سريع تر اين اهداف قابل دستيابي هستند.

بسيج افكار و انديشه هاي تعالي جوي انسان به سمت اهداف ترسيم شده ضمن بهره گيري از دو بال هوشياري و خردورزي، زمينه ساز حصول و وصول به مقاصد تعيين شده است موسسه بین المللی سفیران صلح از سال 87 به مدیریت استادابراهیم صنوبر پدر صلح ایران تاسیس وبه فعالیتهای فرهنگی واجتماعی خوددر ایران وجهان می پردازد ودر زمینه بر قراری صلح درجهان، فرهنگسازی درمبارزه با ایدز ،مواد مخدر،تروریسم ،افراطگری وبر گزاری همایشها وهمچنین برگزاری مسابقات ورزشی ،اعزام گروههای ورزشی به کشورهای جهان وکاشت نهال صلح در آن کشورها فعالیت میکند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =

دکمه بازگشت به بالا