آموزش رمزارزها در دنیای دیجیتال و سرایت آن به داخل کشور

آموزش اصولی اقتصاد دیجیتال و بلاکچین در خانه بلاکچین ایران
سجاد اصغری در گفتگو با پایگاه خبری آماج مطرح کرد:

کسانی که دوره‌های خانه بلاکچین ایران شرکت می‌کنند پس از پایان دوره تخصصی و قبولی در آزمون موفق به اخذ مدرک MBA و DBA از دانشگاه پیام نور می‌شوند

سجاد اصغری، معاون آموزشی خانه بلاکچین و معاون آموزش بلاکچین و رمزارز دانشگاه‌ پیام نور در حاشیه اولین نمایشگاه متاراد در گفتگو با خبرنگار ایلنا با توجه به برنامه‌های خانه بلاکچین در حوزه آموزش موضوعات اقتصاد دیجیتال گفت: با توجه به ظهور پدیده جدید رمزارزها در دنیای دیجیتال و سرایت آن به داخل کشور، اهمیت آموزش بسیار بیشتر از قبل شده است.

وی ادامه داد: متاسفانه گروهی در فضای مجازی با آموزش‌های نادرست و غیراصولی به دنبال سود خود هستند به همین دلیل ما در خانه بلاکچین تصمیم گرفتیم با همکاری معاونت‌ها و مدیران آموزشی کشور دوره‌های آموزشی را در حوزه بلاکچین و رمزارز برگزار کنیم.

اصغری افزود: کسانی که در این دوره‌ها شرکت می‌کنند پس از پایان دوره تخصصی و قبولی در آزمون موفق به اخذ مدرک MBA و DBA از دانشگاه پیام نور می‌شوند و همچنین تعداد 2500 نفر از کسانی که بتوانند نمرات قابل قبولی کسب کنند می‌توانند امتیاز استخدام در خانه بلاکچین ایران را داشته باشند و از خدمات مجموعه استفاده کنند.

وی افزود: با همکاری دانشگاه پیام نور محدودیتی برای جذب پذیرش دانشجو وجود ندارد و تمام کسانی که سن‌شان بالای 15 سال است و در هر مقطع تحصیلی که باشند می‌توانند در این دوره‌ها ثبت‌نام کنند.

اصغری افزود: دوره‌های آموزشی از روز یکشنبه 8 خرداد ماه آغاز می‌شود و اطلاعات دوره‌ها شامل شرایط ثبت‌نام و هزینه‌های ثبت‌نام بر روی سایت خانه بلاکچین به آدرس www. iranblockchainhome.com مراجعه کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + نه =

دکمه بازگشت به بالا