آقای رئیس مجلس! جلوی اقدامات شبهه برانگیز را بگیرید

فوتبال نفس یک جامعه زنده و پویاست. در تمام دنیا این واقعیت به عینه دیده و لمس شده است و کشور عزیز ما که مملو از جوانان وطن دوست است، از این قاعده مستثنی نیست…

به گزارش پایگاه خبری آماج و به نقل از البرز ورزشی : پیروزی های پیاپی ملی پوشان فوتبال و متعاقب آن شکست تیم ملی عراق و صعود مستقیم به جام جهانی آنقدر این جامعه را به شور و تحرک وا داشت که حد و حصر نمی شناسد. بازتاب این موفقیت تاریخی از دل رهبر معظم را گرفته تا مردمان جای جای این مملکت باستانی شاد کرده است و در روزگاری که بحران کرونا از یک طرف و دشمنی های استکبار جهانی از طرف دیگر سعی در ایزوله کردن ایران عزیز دارند، فوتبال زمینه ای شد تا یک بار دیگر افکار و انظار جهانیان معطوف به کشور پرافتخار ایران شود. کافی است سری و گذری به بازتاب این موفقیت ها در رسانه های مختلف دنیا بزنیم تا متوجه عمق عظمت پیروزهای ملی پوشان و فوتبال سرزمین کهن ما شویم.

اما عجیب است که یک نماینده مجلس به جای حمایت از فوتبال ملی و همراهی و همدلی با آحاد مردم و مسئولان، ساز ناساز کوک کرده و با زیرسوال بردن این همه جانفشانی ها و از خودگذشتگی ها از فدراسیون جهانی فوتبال می خواهد که وارد قضایای تیم ملی و فدراسیون فوتبال شود و بهانه ای به نام اساسنامه را بر سر زبان های بیگانگان انداخته است تا دستاویزی برای رسیدن به اهداف شخصی و کرسی ورزش ایران داشته باشد.

اینکه آقای فروردین به عنوان رئیس فراکسیون ورزش مجلس در صورت حل ده ها مشکل اقتصادی و اجتماعی و … حوزه انتخابی خود و کل کشور، وارد مقوله ورزش و بالاخص فوتبال شود، حرجی نیست. اما اگر واقعا این نماینده قصد سالم سازی محیط ورزش دارد، بهتر است از فدراسیون هایی که نیمی از برنامه ریزی و افتخارات فوتبال را ندارند، اما از مصونیت کامل برخوردار شدند. مبارزه با فساد خواست همه است اما فوتبال ما در این مسیر تازه به راه سلامت و صلابت گام بر می دارد و نیازمند هم آویی و پشتیبانی است و انتظار داریم که ریاست محترم مجلس جلوی اقدمات شبهه برانگیز فروردین را بگیرد.

نویسنده: رضا اسماعیلی

گزارش مازیار خویشوند سردبیر آماج

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا