آریا یوسف وند با تقدیر می آید

فیلم سینمایی تقدیر در ژانر اجتماعی و معضلات اجتماعی برای نمایش خانگی و جشنواره های معتبر ایرانی و خارجی جهت کارهای پس تولید آماده شده است.

به گزارش علیرضا نیاکان، آریایوسف وندتهیه کننده این فیلم ومدیریت موسسه ی فرهنگی هنری هفت سرزمین هنراعلام نمود تولید این فیلم از دیماه آغاز شده. فیلم داستان زنی از خانواده کارگر و زحمت کش است که برای خرید کلیه دخترش نیاز به پول دارد و تصمیم میگیرد برای اولین بار در زندگی اش دست به سرقت بزند.

چندین بار بنا به دلایلی موفق نمی شود. در نهایت یک جوان که مرگ مغزی شده بود اهدا عضو میکند و کلیه برای دخترش فراهم میشود و بیمارستان هم هزینه ای دریافت نمی‌کند. یوسف وندافزود این فیلم حاصل همکاری مشترکم باآقای مهدی شکیب درمقام تهیه‌کنندگی میباشد ودرحال حاضرمشغول به کارپیش تولید فیلم سینمایی جدیدم هستم که با کارگردانی اینجانب از اوایل سال آینده شروع خواهد شد. تمامی مراحل صدورمجوز و اصلاح فیلمنامه انجام شده است.
کامران تهرانی کارگردان فیلم هم ضمن تشکراز اعتماد تهیه کنندگان این فیلم جهت سپردن کارگردانی به او تشکر کرد.
ایشان گفتند در این فیلم سعی کردم سکانس پلان استفاده کنم و تماما دوربین روی دست بود. او ادامه دادند: ما ضمن همکاری با بازیگران کهنه کاری چون ندا حسینی ، مریم آهنگر ،علی ولیانی ، ابوالفضل پازوکی ، مهدی شکیب و رضا خورشیدی .از چهره های جدیدی چون فاطمه داداش آذر ، زهرا شهرکی، حسین داداش آذر، پروین رضایی ، ستایش زارعی، غزل صحرایی، شهاب خواجوی .مهسا زره پوش زهره ابراهیمی ، زینب عرفانی ، مهدی شقاقی ، فاطمه حسن زاده ، شادی رقیب از بازیگران خردسال بنام لیانا سمیعی، پارسا و پرنیان احسانی نیز استفاده نموده ایم
وی افزود: تدوین و اصلاح رنگ و نور این کار به آقای سعید شعبانی تدوینگر حرفه ای و موسیقی متن و تیتراژ به آقای بخشا افضلی سپرده شده که به پایان رسیده و پس از زیرنویس به زبان انگلیسی ، فیلم آماده پخش از جشنواره های معتبر داخلی و خارجی و سپس پخش از شبکه های نمایش خانگی می باشد.
عواملی که درتهیه وتولیداین کار همکاری داشته اندعبارتنداز.
دستیار یک برنامه ریز: نیلوفر امانتچی گروه کارگردانی : مرتضی دربهشتی
فرشاد محمد خانلو.
مدیران تولید :شقایق عزیزی و شهروز راهگشا
منشی صحنه بهار اینانلو
طرح فیلمنامه: کامران تهرانی
نویسنده :ستایش زارعی
ویرایش نهایی :مرتضی دربهشتی
مدیرفیلمبرداری: جواد نوریان
دستیار یک مصطفی زارعی
میلاد محمودزاده
مهدی مقدم
فاطمه فرهادی
پشتیبان فنی فیلمسازان نقش جهان
مدیرصدابردار: اسماعیل امینی
امیر حسین دولت خواه
عکاس: علیرضا هاشم لو
فیلمبردار پشت صحنه: روح الله نوری
عکاس: علیرضا هاشم لو
طراح صحنه: مهران بستانی
طراح گریم :مهدی معینی
مجری گریم بانوان:فاطمه باقری و زهرا سلیمی و فرنگیس بذال
مجری گریم آقایان :وحید احمدی
طراح لباس: نازنین عطایی
شادی رقیب
سایر بازیگران : زهرا حاجی زاده. حلما موسوی . همتا رنجبر. ایلیا جوادی . حسین رنجبر، محسن حسن پور.آروشا ربیعی فر_ مبینا دودانگه . فاطمه شریعتی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 7 =

دکمه بازگشت به بالا